Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha összevesznétek a párotokkal...

Ha összevesznétek a párotokkal, visszaköltöznétek a gyermekeitekkel az édesanyátokhoz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Elég sok dologtól függ. Hol laktok? Kié a lakás? Ha közös, akkor nem. Költözzön ő. A gyerekek közösek? Egyébként ha övé a lakás, és szakítani akarok, akkor természetesen elhagyom a lakást és új életet kezdek nélküle. Ha ehhez átmenetileg a szüleimhez kell költöznöm, nem baj, van hely. Nem maradnék egy fedél alatt a volt párommal.
2015. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen sem, mivel enyém a lakás.
2015. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Ha ugyanis tönkremegy a kapcsolatom, akkor az az en ügyem, nem pedig a szüleimé, elég, ha az én életelben vannak problémák, az övéket ezért tönkretenni nagy bunkóság lenne részemröl.

Keresek magamnak albérletet és odamegyek.

2015. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egy szimpla összeveszésnél ne költözzön senki :)

Szakítás esetén a jelenlegi helyzetben tuti, hogy nem én mennék, mert enyém a lakás. Ha közös lenne, szintén ő menne, mert van annyi gerince, hogy nem a gyerekeit teszi ki az anyjukkal együtt, hanem inkább ő költözik (ezt ő mondta). Ha az övé lenne, természetesen szó nélkül mennék, de nem anyámékhoz, hanem albérletbe. Anyámék életét csakis akkor bolygatnám meg, ha nagyon nem lenne más választásom, még akkor is, ha tudom, hogy amúgy szívesen látnának.

2015. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Addig amíg nem találok albérletet igen, visszaköltöznék mert ha annyira kibírhatatlan otthon helyzet, valamit tenni kell.
2015. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, ment a zöld kéz! :)
2015. jan. 24. 22:13
 8/10 Költőnő? ***** válasza:

egy szimpla összeveszésnél ne a menekülés legyen már a megoldás...

Btw sztem a nagyobb problémákat is jobb megbeszélni, mint nyúlcipőt húzni

2015. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itt van a baj, ezért van annyi válás. Ha összevesztetek nagyon is, inkább pár napig ne beszéljétek mint hogy visszaköltözz. Egy idő után úgyis hiányozni fog és bánni fogod, hogy elhagyott. Mindig próbálj javítani, bocsánatot kérni, tartós és erős kapcsolat lesz ;)
2015. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tommaso99 válasza:

Ha vissza is költöznék, a gyerekeket biztos nem vinném.

Ui. nem az enyémek !

2015. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!