Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudok élni az ikertestvére...

Nem tudok élni az ikertestvéremtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira idegesit nics saját életem miatta az isokolába isegy emberként kezelnek minket meg persze itthon is ha ő csinál vmit én se mehetek sehova vagy a suliba ha ö összeveszik az egyik barátnőnkel akkor a csaj engem is utál

és nem hagyja hogy éljek mindig mindenhol ott van , jo persze szeretem meg minden de nagyon zavarnak a fura kis dolgai , pl, mult hónapban befestettem a hajam sötét-vöröses barnára ( alapból szőkés -barna hajam volt) és nagyon tetszett ez a stílusváltás mindenki szerint nagyon jóó lett , és kicsit ugy éeztem ezzel ki tudok tünni és nem vagyunk már egyformák , rá egy hétre tesom is ugyanolyan szinűre ugyanazzal a márkájú hajfestékkel befestette a haját :/ nem értem miért idegesit?

amugy 17 évesek vagyunk és egypetéjű ikrek :/



2014. máj. 2. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy suliba is jartok?
2014. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nézzétek meg a Jack és Jill vígjátékot. :)
2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Moss be neki egyet,akkor nem lesztek egyformák.Neki lesz egy lila foltja is.Engem is zavarna.

Mondd meg a barátnőiteknek,hogy ha vele vesznek össze,veled ne éreztessék.

2014. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez egy darabig még így lesz, és hiába lesz más hajszíned, másmilyen öltözeted, össze fognak keverni benneteket.

Akkortól szünik majd meg ez a gond, ha más helyen fogtok továbbtanulni, dolgozni, mert akkor mindegyikötöket külön, a másik nélkül ismernek meg és többé nem az "X-ikrek közül az egyik" leszel, hanem XY.


A testvéredböl az egyelöre félelmet vált ki, hogy töled függetlenül kelljen léteznie (gondolom, ö a fiatalabbik), de idövel ö is eljut oda, hogy egyéniség akarjon lenni, nem pedig a másodpéldányod.

2014. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy szerettem volna egy ikertesót.
2014. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nem tudom miért csinálja , amugy egy suliba és egy osztályba járunk és egy szobába lakunk
2014. máj. 2. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
suli utan koltozz el es eezel megszunik a problema :)
2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Idegesítő lehet. Rossz ha nincs élettered, ha nem érezheted magad különlegesnek.

Lehet, hogy a tesód felnéz rád és ezért majmol.

Irigykedik egy vélt vagy valós tulajdonságodra.

2014. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről nyíltan. De kedvesen. Mondd meg neki, hogy szereted őt, de ti két külön ember vagytok, szeretnéd, ha ő is észrevenné ezt. Csak ne bántsd meg, mert nagy valószínűséggel nagyon oda van érted. Nem hinném, hogy idegesítésből csinálná, szimplán csak szeretne kicsit még az "ikrek vagyunk, ugyanolyanok, mindent együtt csinálunk" szerepkörben maradni. Lassabban érő típus, mint te. Ennyi.
2014. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd át magad másik osztályba.
2014. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!