Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem miért nem nyugtat meg...

Nővérem miért nem nyugtat meg soha?

Figyelt kérdés
Ha kiborulok, nővérem, soha nem megnyugtat hanem leszid, hogy ne idegesítsem az érzelmi reakcióimmal. Szerintem egyszer nem volt, hogy megnyugtatni akart volna vagy ilyesmi, amikor tényleg nagyon ki voltam borulva. Mindig ilyen vadul letámad amitől mégrosszabbul leszek.
2013. aug. 7. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Vszinüleg hisztisnek tart.
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van okod kiborulni, vagy inkább csak hisztizel, és ezért hurrog le?
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Komoly dolgoktól borulsz ki, vagy ilyen csip-csup facebook f_szságoktól (összevesztünk pasimmal, legjobb barcsinőcsi hazudott, stb.). Ha komoly dolgokról van szó akkor beszélj vele, és mond neki, hogy rosszul esik, hogy nem nyugtat meg.
2013. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan le.arja a problémádat, szerinte nem túl nagy ügy, amin te fél napig vinnyogsz.
2013. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem tolerálom a hisztit, valószínűleg a nővéred is így van ezzel.
2013. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

változó, komoly dolgokban se nyugtat meg


önfeláldozó és önzetlen amúgy, csak az érzelmi dolgokban ilyen vad inkább

2013. aug. 7. 16:23
 7/8 A kérdező kommentje:
ha neki van baja, akkor meg azt hallgassam végig, ha mondom, hogy nem érdekel, vagy nem szeretném akkor is végigmondja
2013. aug. 7. 16:25
 8/8 anonim válasza:
arra még nem gondoltál hogy akkor ilyen ügyekben talán nem vele kéne beszélni??? Ha ő nem olyan lelkizős fajta akkor ezt meg kell értened és keress valakit akinek elmondhatod az érzéseide.
2013. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!