Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem nagyon bunkó lett...

A nővérem nagyon bunkó lett többi lent?

Figyelt kérdés
megkérem szépen kedvesen arra hogy menjen el nekem venni egy hajfestéket mivel ő is vesz magának valamit a vársoban és akkor megtudná venni de elkezdett hisztizni és azt mondja ne csicskáztassam elegem van és ez mindig igy megy ha megkérem arra hogy segítsen ebben-abban rám sem hederít sose tudok tanácsot kérni tőle de ha ő róla van szó nekem egyből ugranom kell mert ha nem akkor meg azért van a vita, legszivesebben megölném tényleg egyre jobban kívánom a halálát utálom :( semmi rosszat nem tettem de ő meg ordibál velem sérteget meg minden közben én csak egy testvéri szivességre kértem meg olyan nagy kérés ez:(???
2013. júl. 4. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és egyre többet mondja nekem agresszívan hogy KUSS legtöbször akkor amikor valami építő jellegű dolgot akarok neki mondani mert sértegetésnek veszni, pl tanácsot kér hogy milyen ez a ruha én meg azt mondom (őszintén) hogy szar akkor fel van háborodva és akkor jön az hogy KUSS KUSS KUSS, akor minek kérdi a véleményem?
2013. júl. 4. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyet hogy megölnéd,a halálát kívánod, fogalmad nincs ennek a mondatnak a súlyáról!

Akkor ne kérj tőle szívességet, nagylány vagy, old meg egyedül. Amennyire lehet kerüld el egy időre, ne beszélgessetek,csak amit nagyon muszáj.

2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy kicsit nebántsvirág? El tudsz te is menni szerintem a 2 szép lábaddal és venni hajfestéket,nehogymár ezen akadj ki.Ha meg kérdi a véleményedet,ne mondj neki semmit.Ha pattog akkor magyarázd el neki szépen higgadtan,hogy lehet normálisan is viselkedni.
2013. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben nyelvtan könyvet vennék, nem pedig hajfestéket.
2013. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos, a testvérke között ez bizonyos korban természetes..Ő a nagyobb, idősebb bántja, hogy a "kistestvére" okosabbnak hiszi magát..stb.. Azt várja, hogy felnézz rá.. Ezt az egész viselkedést majd kinövi.. te csak egyféleképpen tudsz ezen változtatni, ha ahelyett, hogy lesz*rozod a ruháját kedves vagy vele, dicséred.. Sajnos ő most ebben a korban van.. Miért várod hogy segítőkész, kedves legyen, megértő, ha te az előbb kijelentetted hogy utálod, a halálát kívánod?
2013. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kuss,kuss,kuss...ezen tényleg jót röhögtem.tényleg ilyen a nővéred.Hogy bírod elviselni?
2013. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, mi milyenek voltunk :D :D Tiszta vicc volt. Pl. mentem a boltba és nővérem mondta, hogy vegyek valamit neki, én meg mondtam ok, ha fizetsz nekem egy csokit. És ez mindig így ment.

Semmit nem csináltunk egymásnak csak úgy! Haha.

2013. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idióták vagytok mind a ketten.
2013. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ehehe XD


Ha sérteget, te kérd ki magadnak, ne hagyd annyiban. Ha jön ezzel a Kuss-kuss-kuss szöveggel, nevesd ki vagy valami :D Vagy utánozd XD



Ne küld el a pics*ba meg ilyenek, de ne hagyd magad.

2013. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!