Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megtudnád szokni ezt a helyzetet?

Megtudnád szokni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Bátyám egy jó ideje társaságot váltott mert unalmas volt számára az előző közeg amiben volt, sokat jár szórakozni kiszámíthatatlan idő pontokban jön haza van hogy mindenki alszik már éjszaka, és egyszer elmondta nekem hogy ne aggódjak majd ha egyszer furcsának fog tűnni, az orromra kötötte hogy szokott drogot használni de csak füvet és tablettát én először nem akartam elhinni a tablettás részét, mert valljuk be ritka amikor valaki valóban használ ilyet, mondtam hogy kamu és mutassa meg szó nélkül behívott a szobába és előhozta elhittem akkor, nem érdekelt viszont én is kíváncsi vagyok rá de félek hogy reagálna a szervezetem ezért nem próbáltam ki

Nem rég mentem ki a konyhába és tesóm is kint volt, állítása szerint kell neki valami de elfelejtette, benézett a hűtőbe de gondolkozva nézett lefelé, majd becsukta az ajtaját, utána rám is meredtem nézett mondom mivan mi kell? csak hümmögött meg a nyakát forgatta, és gyorsan jött ment a helységben, eléggé félelmetes srác létemre pedig nem vagyok kicsi


2013. júl. 1. 22:01
 1/3 anonim válasza:
Be volt állva, mint a gerely... Ha mindenképp drogozni akarsz, akker ne tablettázz, ezek általában szintetikus sz.rok, speed, extasy meg mindenféle amfetaminok. Fű meg a kokain, ezeket ajánlom. De kokainból csak a tisztát! Ezt is szeretik keverni speeddel, heroinnal meg tisztítószerekkel. Természetes cuccokat csinálj, ha kábítószerezni akarsz, azoktól nem hülyülsz meg, mint a bátyád. Perzse csak mértékkel, nem ész nélkül. A heroint semmiképp ne próbáld ki, nem tudsz vele leállni, és pár éven belül belehalsz. Persze ha nem muszáj, ne drogozz, de ezt itt úgyis hiába mondjuk. De ha már kipróbálod, akkor a természetes anyagokat.
2013. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs szándékom belemerülni, csak egy kevés fűre nem mondanék nemet viszont a tablettákat már nem igen merném
2013. júl. 1. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

En szetfostam az agyamat is ezektol a szaroktol masnap. Meg az a qrva sok labgorcs. Lett egy par elhalt erem.


Aztan meg tok kiszolgaltatott vagy: Szereted a vilagot. Le is nyultak egybol a mobilom. Akkor dobtam utoljara.


Majd jon valami jel a tesodnak es akkor leall. Nekem a mobil, a haverom viszont bortonbe kerult. Kinek hol van a turesszintje ott fejezi be.

2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!