Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan jöjjek ki a húgommal?

Hogyan jöjjek ki a húgommal?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és sehogysem jövök ki jól az 5 éves hugommal...

És ezt a szüleimse nézzik jól szemmel de.... A tesóm mindig ellenkezik idegesít a szüleim pedig mindig neki adnak igazat és ez fáj....Mit tegyek?



2013. jún. 2. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez testvéreknél általában így szokott lenni.Amúgy később nagyon jól kifogtok jönni szerintem.
2013. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez természetes...A hugoddal többet foglalkoznak mint veled...Játsz vele vidd le a jáccira meg ilyesmi..És egyből jobb lesz a kapcsolaltotok! ;)
2013. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabi15 ***** válasza:
Ismerős.. :) :D Én most 15 éves vagyok, a tesóm 8.Sajnos nagyon nem bírjuk már egymást, vagyis hát de, ez így tulzás, de nagyon kötöszködős meg minden az enyém. Szerintem fontos, hogy legyél vele türelmes, még nem túl idős, tehát még rendbe lehet hozni mindent. :)) Hidd el, inkább előbb, mint utóbb. Én már hiába próbálkozok a tesómmal, sajnos már nem nagyon lehet, mert elkanászodott. Szerintem nálunk is ez lett a probléma, hogy neki lett adva az igaz.. Próbálj meg te is egyetérteni vele egy kicsit, (tudom néha milyen nehéz), de így elkerülheted a konfliktusokat. Játssz vele, vegyél neki nyalókát, megnevettesd meg! Ez szerintem nagyon fontos. Engem sok (más) kisgyerek (unokatesókmeg ilyenek) megszeretett már mert megnevetettem. Hidd el, te is élvezni fogod, hogy hülyéskedsz egy kicsit. Ő meg főleg. Te pedig, figyelj arra, hogy te vagy a nagyobb, és az okosabb. Ne menj bele a vitákba vele. Tényleg nehéz, amikor mindenért minket hibáztatnak, de légy mindenképp türelmes. Szerintem csak így lehet ezt megoldani. Sok sikert! :))
2013. jún. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Foglakozz vele többet ! Valószínűleg szeretné , ha nem csak a haverjaiddal lennél , hanem vele is . Ha mondjuk sétálni mész , akkor elhívhatod őt is magaddal .
2013. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!