Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a húgommal?...

Mit csináljak a húgommal? Kiidegelő már a helyzet.

Figyelt kérdés
Van egy húgom, 15 éves (én 19), aki 70km-re jár középsuliba. Én az egyetemről már csütörtök délután hazaérek, ő péntek este ér haza és amint megérkezik, már kirobban a veszekedés otthon (a koli változtatta meg). Szombatonként általában a barátnőmnél vagyok, így az akkori veszekedést nem hallom, ha van. Vasárnap meg szinte már menekülök vissza a koliba. Mit csináljak hogy a húgom ne legyen ilyen irritáló, nagyszájú, stb? Mert amióta a koliba jár, azóta mindenkinek visszaszól, beképzelt, lusta, állandóan sejpeg(úgy beszél, mint a plázap*csák), mindenkit idegesít. Barátnőm is megérzi, hogy tiszta stressz vagyok, amikor átmegyek hozzá és ez miatt a közelmúltban volt pár veszekedésünk
2013. febr. 10. 13:58
 1/6 anonim válasza:
szerintem próbál meg vele megbeszélni a dolgokat:) mond meg neki hogy ettől hogy igy viselkedik nemlesz jobb söt.. próbáld vele megértetni adolgokat ha ugy van akkor szüleitekkel közösen üljetek le beszélni:) 14/l
2013. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbáltam már, de nem hallgat rám

meg ma reggel direkt el kezdett tök hamisan minden hülyeséget énekelni, hogy idegeljen minket

2013. febr. 10. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha, felesel, vagy visszaszól, vágd pofon, ne erősen, de annyira hogy kellemetlen legyen neki és megérezze... Ha megpróbál visszaütni fog le a kezét, és kérdezd meg tőle nyugodt hangnemben hogy szerinted miért kaptad ? Ha felesel adj neki mégegyet... Hátha belátja hibáját... Ha belátja, esetleg mondhatod is hogy "most kérj bocsánatot" ha megteszi, akkor azt mondd, hogy jó, de máskor ne forduljon elő.... És utána ne legyél rá mérges, ha megint elkezdi akkor megint, játszd el ezt....
2013. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb fél órája azért vágta ki a hisztit, mert feldugtam a telefonomat töltőre. El kellett intézzek egy hívást addig felragta ő szónélkül (ugyanolyan a töltőnk) és nem mondta, h a sajátját rakta fel. És amikor visszaraktam az enyémet és meglátta, akkor majdnem a földhöz vágta a telefonom
2013. febr. 10. 14:24
 5/6 anonim válasza:
rég rossz ha már idejössz segítségér sajnos nemtudok mit mondani próbálj rá hatni valamivel:) beszélj szüleiddel erről kérdezd meg a hugodat hoyg ez neki mér jó hogy miért csinálja hátha van valami oka és tudtok neki segíteni! remélem sikerül
2013. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szüleid dolga lenne megnevelni, előttük is ilyen?
2013. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!