Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hugommal?

Mit csináljak a hugommal?

Figyelt kérdés
PL:Én tanulok ő bejön a szobámba én mondom menjen ki mert szeretnék tanulni(abban idegesít,hogy a babakocsijával mindig bejön)ő meg megy árulkodni:ANYA GERGŐ MINDIG KIKÜLD A SZOBÁMBÓL!Persze anya mindig neki hisz mindenben

2013. febr. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

első megoldás : ADD NEKEM ! *-*

második megoldás : szólj anyukádnak, hogy nem hagyja a húgod,hogy tanulj.

harmadik megoldás : mondd neki azt, hogyha most békén hagy, akkor később játszol vele.

negyedik megoldás : kösd le. mármint, adjál neki feladatokat, vagy kérd meg , hogy rajzoljon neked ... vagy akármi

ötödik megoldás : ADD NEKEM XD *-* 

2013. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jó lenne tudni a válaszhoz azt hogy te hány éves vagy illetve a húgod mennyi idős.Abból amit írtál a hugika gondolom 3-4-éves lehet.Van egy tippem:azzal biztosan nem mész semmire ha folyton "kiküldöd",köss inkább egy kompropmisszumot.Magyarázd el a húgodnak a saját szintjén hogy most nem érsz rá mert dolgod van,viszont utána szánj rá fél órát hogy vele foglalkozol.Szoktasd ehhez hozzá és beszéld meg anyáddal hogy addig ne is engedje be a húgodat hozzád.Tudom hogy most nagy nyűg a hugi de hidd el később örülni fogsz hogy van testvéred.Végül ne feledd a mondást:okos enged szamár szenved...-nekem is mindíg ezt mondták régen mikor veszekedtem a hugommal,ma meg már örülnék annak ha akár csak 5 percre is láthatnám...
2013. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi csak az a baj hogy vele semmit vele mert pl:mondtam neki írja le a 4 számot ő nem bírta ezé elkezdett picsogni (bármit csinálok csak picsog)
2013. febr. 2. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
add nekem
2013. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kistestvérek tényleg elég idegesítőek tudnak lenni. Ha a szüleid nem hajlandóak segíteni, akkor próbálj elbújni valahova tanulni. Zárkózz be a klotyóra és ott :) Megértem, hogy az agyadra megy, nálunk csak a külön szoba hozott megoldást (új házba költözés után).
2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg anyukáddal h pl 16:00-17:00-ig tanulni szeretnél és addig legyen szíves törődni a gyerekével


különben karót hozol haza és hát azt ugye ö sem akarja h a húgi miatt megvágjanak év végén

2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1# minek neked egy húgi ?????

:-D

2013. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat 6 éves hugom van de nem halgat anya rám apa meg Kanadában dolgozik
2013. febr. 2. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
6 éves húgnak, már lehet adni kifestőt, vagy más rajzolni valót, és meg lehet kérni, hogy ha a szobádban szeretne maradni, akkor csendben melletted lehet. Vagy fogj egy üres kockás füzetet, rajzolj neki elő valami egyszerű színes sormintát. Ilyen: XO=XO= szerűt. Mondd meg, hogy játszhat iskolást, másolja le a mintát szépen, ez a leckéje. De ezt az iskolában is csendben kell csinálni. Minek akarsz vele számokat íratni, ha tudod, hogy nem tudja megoldani, és csak "picsogni" fog?
2013. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!