Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem? Jogosan...

Miért ilyen a nővérem? Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

az volt hogy pár napja hazajöttem egy bnőmmel, még előtte csináltunk az udvarunkon képeket, majd bejöttünk és kiraktam otthon vhva, és este mentem vna el bnőmmel és kellett a telefonom, de shol sem találtam a lakásban, fel alá keresgéltem, az anyám tök dühös lett rám hogy biztosan elhagytam. Én meg persze kicsit kétségbeestem, a nővérem nem segített keresni, apukám pedig később jött haza de ő is leszidott, hogy biztos elhagytam. Szóval a nővéremnek is elpanaszoltam, hogy nem tudom hogy hol van, nem e látta, mert akarunk még képeket csinálni, meg hívni kéne rajta majd a szüleimet, ha megyek el , hogy ne aggódjanak. És ott nyomkodta a telóját és csodálkoztam is h nem nagyon érdekli..

másnap reggel anyukám bejött hozzám, és mesélte hogy

amikor reggel rendet tett a nővérem ruhái között volt a telefonom... rávolt dobva még egy ruhája a tesómnak. Anyukám mondta hogy nem ő volt, ő nem is járt arra, én meg nyilván nem voltam olyan hülye hogy a földre a ruhái közé berakom.. a bnőm sem ő végig velem volt.

Apukám meg később jött..

persze a tesóm mindent tagadott, elkezdett sírni hogy nem ő volt , és anya mesélte hogy egyfolytában azt mondta nekik lent hogy én biztos elhagytam..

nagyon roszsul éreztem magam sírtam is hogy miért volt ilyen szemét a tesóm..

ő most meg van rám sértődve, mert hogy "nem ő volt", nem tudja hogy került oda.. csúnyán és lekezelően beszél velem, holott nekem lenne okom megsértődni.. már több napja nem beszélünk

sajnos ő pszichológialiag kicsit beteg, régen volt kórházban is, olyan mintha több személyisége lenne, de nem olyan durva.. anyukám szerint ő volt csak már nem emlékezik rá..elég félelmetes.. a szüleimmel csúnyán beszél, normális ember azért.. szóval engem is lekezel (anyuékat eléggé bántja, nem tudnak mit tenni) vmikor jófej velem, de már nem tudok rá normális nővérként felnézni, inkább elkerülöm..

nem akarok bocsánatot kérni, holott ő rakta el, hisz ki más lett volna?

ő 19L, én 17L


2013. máj. 19. 12:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy zagyvaság! Egy infantilis kis liba hülyesége ez az írás.
2013. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!