Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltja ki ezt bennem a...

Miért váltja ki ezt bennem a nővérem?

Figyelt kérdés
A nővérem 23 éves és szeretem de legtöbbször olyan szánalmat érzek ha meglátom! És ez rettenetes mert próbálom elnyomni ezt az érzést és nagyon szeretni de nem megy! Miért?
2013. ápr. 23. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy miért érzel iránta szánalmat azt csak neked kell tudni. Csinált esetleg valamit? Vagy épp nem csinált? Biztos van valami a múltjában vagy a múltatokban, ami ezt hozza ki belőled.
2013. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiket csinál, a felfogása hogy mindent negatívan lát és sokszor vannak idegbeteg dühkitörései és akkor csapkod, mindent összetör és sebesre kaparja a saját arcát. De velem is úgy szokott beszélni mint egy kutyával.
2013. ápr. 23. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Na hát akkor ez az oka. Ezek a dolgai miatt érzel egy kis szánalmat iránta. Ezt szerintem nem tudod elnyomni, nekem sem sikerült más emberek iránt ilyen picike érzést elnyomni.
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!