Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem érti meg hogy én...

Anyum nem érti meg hogy én nem vagyok olyan mint a két nővérem, mit csináljak? (13/L)

Figyelt kérdés
Van két nővérem az egyik 23 a másik 26éves. Már mindkettőnek van diplomája. Ők egész általánosba kitünőkvoltak és jó gimibe mentek és ottis jól teljesítettek. Én csak elsőbe meg másodikba voltam kitünő az egyszerűvolt... De tőllem még mindíg elvárják a jobbat monjuk csak anyu ..apu megvan elégedve velem. De anyu elvárja hogy ugyanolyan legyek mint ők. De nem érti meg hogy én nem tudok jobbat ..néha vitázik is ezen főleg most mert jövőre 8.os leszek de csak kémiából vagyok 3-as a többi 4-es 5-ös ...nemtudom hogy hogy mondjam el neki hogy tőllem ne várjon jobbat .

2013. ápr. 6. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele a te korodban :) van egy nővérem két diplomával stb stb... Mindig megkaptam h "bezzeg ő milyen szorgalmas volt, neki nem kellett szólni"... Meg a nővéred igy és úgy... Pedig 4,5 alatt sosem volt a tanulmányi átlagom. Aztán már nem is emlékszem min buktam ki, és hatalmas patáliát csaptam hogy már pediglen nekem semmi közöm a nővéremhez és ne hasonlítsanak ő hozzá mert ég és föld vagyunk. Amit tudok megteszek de ez ÉN vagyok. Soha többet nem lettünk összehasonlítgatva... De nem ajánlom ezt neked, nem volt jó érzés... Beszéljétek meg higgadtan! :)


18 L

2013. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okéé köszönöm a válaszod :) majd megpróbálom :D
2013. ápr. 6. 23:47
 3/3 anonim válasza:

Én is ebbe csöpenek bele nagyon sok mindent nem tudsz tenni mert folyton arra fogják h

-kamasz vahy nem kell foglalkozni vele

2015. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!