Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum élettársát hogy lehetne...

Anyum élettársát hogy lehetne észhez téríteni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen öreg, kiváncsiskodó szomszédaink, én rühellem őket.Mindig leskelődnek hozzánk.Anyám élettársa meg egész nap itthon van és mindnet kikotyog nekik, ami csak a családra tartozik, azt is.Aztán mennek a pletykák a faluban.Pl most az, hogy halálos beteg vagyok, mert kórházban voltam.
2013. ápr. 6. 15:22
 1/2 anonim válasza:
69%
Mondd a kíváncsiskodó szomszédoknak, hogy anyud élettársa sárga papíros és hogy mindenkit utál az utcába, csak azért beszélget, hogy őt ne utálja senki :D
2013. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én simán megmondanám neki, hogy "te, idefigyelj, szerinted normális dolog az, hogy miattad az egész falu a mi családi dolgainkról pletykál?"

Illetve higgadtabban természetesen, de valahogy így...

Ha ez nem használ és még aktív korban van, felhívnám a figyelmét hogy esetleg jó lenne vagy munkát, vagy valami elfoglaltságot találni a pletyka helyett.

2013. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!