Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem? Jogosan...

Miért ilyen a nővérem? Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

az volt hogy pár napja hazajöttem egy bnőmmel, még előtte csináltunk az udvarunkon képeket, majd bejöttünk és kiraktam otthon vhva, és este mentem vna el bnőmmel és kellett a telefonom, de shol sem találtam a lakásban, fel alá keresgéltem, az anyám tök dühös lett rám hogy biztosan elhagytam. Én meg persze kicsit kétségbeestem, a nővérem nem segített keresni, apukám pedig később jött haza de ő is leszidott, hogy biztos elhagytam. Szóval a nővéremnek is elpanaszoltam, hogy nem tudom hogy hol van, nem e látta, mert akarunk még képeket csinálni, meg hívni kéne rajta majd a szüleimet, ha megyek el , hogy ne aggódjanak. És ott nyomkodta a telóját és csodálkoztam is h nem nagyon érdekli..

másnap reggel anyukám bejött hozzám, és mesélte hogy

amikor reggel rendet tett a nővérem ruhái között volt a telefonom... rávolt dobva még egy ruhája a tesómnak. Anyukám mondta hogy nem ő volt, ő nem is járt arra, én meg nyilván nem voltam olyan hülye hogy a földre a ruhái közé berakom.. a bnőm sem ő végig velem volt.

Apukám meg később jött..

persze a tesóm mindent tagadott, elkezdett sírni hogy nem ő volt , és anya mesélte hogy egyfolytában azt mondta nekik lent hogy én biztos elhagytam..

nagyon roszsul éreztem magam sírtam is hogy miért volt ilyen szemét a tesóm..

ő most meg van rám sértődve, mert hogy "nem ő volt", nem tudja hogy került oda.. csúnyán és lekezelően beszél velem, holott nekem lenne okom megsértődni.. már több napja nem beszélünk

sajnos ő pszichológialiag kicsit beteg, régen volt kórházban is, olyan mintha több személyisége lenne, de nem olyan durva.. anyukám szerint ő volt csak már nem emlékezik rá..elég félelmetes.. a szüleimmel csúnyán beszél, normális ember azért.. szóval engem is lekezel (anyuékat eléggé bántja, nem tudnak mit tenni) vmikor jófej velem, de már nem tudok rá normális nővérként felnézni, inkább elkerülöm..

nem akarok bocsánatot kérni, holott ő rakta el, hisz ki más lett volna?

ő 19L, én 17L


2013. máj. 19. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ugye most viccelsz???:D
2013. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
+ régen volt egy hasonló inicdens, apukámnak volt egy régi karórája, amit mindig egy bizonyos fiókban tartott és nagyon ritkán vette fel. családi óra volt. egyik nap akarta hordani, de nem volt ott a fiókban. Anyukám sem tette el, senki, eltűnt. Keresték a szüleim a házban de nem volt sehol. Arra gyanakodtak hogy a nővérem vette el és eladta hogy legyen pénze. Persze amikor rátértek tagadott mindent és sírt. Én el tudom képzelni hogy ő volt mert régebben rosszabb volt a helyzet, elég zűrös ügyekbe keveredett
2013. máj. 19. 13:03
 3/21 anonim ***** válasza:

"ő pszichológialiag kicsit beteg, régen volt kórházban is, olyan mintha több személyisége lenne,"


Pont ezért nem kellett volna vele leállni vitázni, ha tudod, hogy milyen.

Ez a betegsége mennyire komoly egyébként, miért volt vele kórházba?

2013. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és amikor jófej és kedves velem tök bűntudatom van h rosszakat gondolok róla, de sajnos tényleg nem olyan mint egy normális ember
2013. máj. 19. 13:03
 5/21 A kérdező kommentje:
hát régen járt pszichológushoz, de már nem sokat javult azóta, azért nem olyan hülye sokszor azért sír hogy sajnáljuk.. azért volt kórházban mert amikor anya veszekedett vmiért, akk totál kiborult, azzal fenyegetőzött hogy megöli magát, össze vissza csapkodta az ajtókat és sírt, bekattant, és anya kihívta a mentőt.. de 2× is volt hasonló
2013. máj. 19. 13:05
 6/21 A kérdező kommentje:
de ez évekkel ezelőtt volt, meg a pasijai miatt volt kibukva nagyon az is rátett egy lapáttal.. de dolgozik is meg minden, meg sokan szeretik, másokkal irtó jófej nem is gondolná senki, hogy ő ilyen
2013. máj. 19. 13:06
 7/21 anonim ***** válasza:

17 és 19 éves lány ilyenen összeveszik. Amikor olvastam azt hittem, hogy te vagy úgy 12 ő meg 14.

Főleg ha beteg, ne csináljatok ekkora problémát már ilyenből.

2013. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Mire akarsz választ? Minek írtad ki ezt az egészet? Egyáltalán mi értelme? Te írod, hogy vannak a nővérednek pszichés gondjai, akkor mi erre most mit reagáljunk? Különben a helyesírásod, meg a fogalmazási készséged borzasztó. Érthetetlen zagyvaság, nem egy 17 éves írása!
2013. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen neked, vagy a szüleidnek vele a kapcsolata. De többet kellene vele lelkizni,lehet az a baj, hogy elmentek egymás mellett.

Idegileg labilis lehet,depresszióra hajlamos.

2013. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

most a legkisebb gond h a SZÁMÍTÓGÉPEN MILYEN AZ ÍRÁSOM. nem, többször is szemétkedett, ti nem tudjátok, hogy milyen, de örülök hogy engem oltogattok.. úgy beszél velem mint egy kutyával, egy olyan bnője akivel egy évben 5× találkozik fontosabb neki mint én.. a szüleim állandóan hozzá hasonlítgatnak, hogy kezdesz olyan lenni mint ő stb..

nem bírom már a családi balhékat, az hogy MIATTA nem lehetünk normális család.. nem bírom ezt elviselni, borzasztóan rosszul esik

2013. máj. 19. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!