Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem? Jogosan...

Miért ilyen a nővérem? Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

az volt hogy pár napja hazajöttem egy bnőmmel, még előtte csináltunk az udvarunkon képeket, majd bejöttünk és kiraktam otthon vhva, és este mentem vna el bnőmmel és kellett a telefonom, de shol sem találtam a lakásban, fel alá keresgéltem, az anyám tök dühös lett rám hogy biztosan elhagytam. Én meg persze kicsit kétségbeestem, a nővérem nem segített keresni, apukám pedig később jött haza de ő is leszidott, hogy biztos elhagytam. Szóval a nővéremnek is elpanaszoltam, hogy nem tudom hogy hol van, nem e látta, mert akarunk még képeket csinálni, meg hívni kéne rajta majd a szüleimet, ha megyek el , hogy ne aggódjanak. És ott nyomkodta a telóját és csodálkoztam is h nem nagyon érdekli..

másnap reggel anyukám bejött hozzám, és mesélte hogy

amikor reggel rendet tett a nővérem ruhái között volt a telefonom... rávolt dobva még egy ruhája a tesómnak. Anyukám mondta hogy nem ő volt, ő nem is járt arra, én meg nyilván nem voltam olyan hülye hogy a földre a ruhái közé berakom.. a bnőm sem ő végig velem volt.

Apukám meg később jött..

persze a tesóm mindent tagadott, elkezdett sírni hogy nem ő volt , és anya mesélte hogy egyfolytában azt mondta nekik lent hogy én biztos elhagytam..

nagyon roszsul éreztem magam sírtam is hogy miért volt ilyen szemét a tesóm..

ő most meg van rám sértődve, mert hogy "nem ő volt", nem tudja hogy került oda.. csúnyán és lekezelően beszél velem, holott nekem lenne okom megsértődni.. már több napja nem beszélünk

sajnos ő pszichológialiag kicsit beteg, régen volt kórházban is, olyan mintha több személyisége lenne, de nem olyan durva.. anyukám szerint ő volt csak már nem emlékezik rá..elég félelmetes.. a szüleimmel csúnyán beszél, normális ember azért.. szóval engem is lekezel (anyuékat eléggé bántja, nem tudnak mit tenni) vmikor jófej velem, de már nem tudok rá normális nővérként felnézni, inkább elkerülöm..

nem akarok bocsánatot kérni, holott ő rakta el, hisz ki más lett volna?

ő 19L, én 17L


2013. máj. 19. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom nekem az apám ilyen,már hál isten elment a francba,de mindenkivel kedves volt csak velünk nem, csak akkor volt kedves ha valami kellett neki ajtócsapkodás meg minden. Egy szó mint szár kiderült skizofrén(több személyisége volt neki is) és depressziós is aki öngyilkossággal fenyegetett(persze nem akart meghalni csak imádja a figyelmet)ideig mi is sajnáltuk aztán rájöttünk simán csak szemét.álnok,másokkal nem törődő csak magát szerető típus,de ha kell krokodil könnyeket ereszt, az ilyen típus soha nem változik
2013. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de ez annyira félelmetes nem? :( néha olyan csúnyákat mond, de van amikor nagyon kedves és ilyenkor mindig bűntudatom van.. csak már nemtom h melyik az igazi arca
2013. máj. 19. 15:59
 13/21 anonim ***** válasza:
a rosszabbik arca az igazi,a kedves dolgokat pont azért mondja,hogy bűntudatod legyen,illetve akar valamit. Igazából az ilyenek csak azért kedvesek mert nekik is szükségük van pár kedves szóra.Egy ideig én is hinni akartam apámban aztán rájöttem az a régi kedves énje már rég eltűnt:(
2013. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de amikor normális és úgy kedves akk tényleg az és csomó dolgot meglehet vele beszélni, csak nagyon ingadozik a hangulata és könnyen elborul az agya:(
2013. máj. 19. 16:13
 15/21 anonim ***** válasza:
figyelj apám 7 éves korom óta ilyen,elején több volt a jó időszaka,aztán minél idősebb lett annál több lett az elviselhetetlen időszaka.Hirtelen haragú volt azért is ajtót csapkodott,ha csak rosszul ültem stb. Igazából a kedves énje a felszín amit idővel már nem tud kordábna tartani.
2013. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ez nagyon rossz.. :( régen az is volt hogy annyira rájött h betörte az egyik ablakot itthon.. na abból lett aztán az igazi balhé.. és én ilyenkor tökre félek..
2013. máj. 19. 16:27
 17/21 anonim ***** válasza:

én is féltem,de neked van egy lehetőséged.Én pl. tudtam,hogy egyszer elmegyek itthonról férjhez megyek vagy ilyesmi és nem kell örökké vele lennem és ez rád is igaz.Vagy te alapítasz családot vagy ő de mindenképpen ez nem tart örökké. Addig is fontos dolgok:

Mindig legyen nálad a telód és legyen a telefonkönyv elejére téve a rendőrség

aztán ha be akarjátok vitetni az ideggyógyászatra egyszerre kell kihívni a rendőrséget és a mentőt(ha már elmúlt 18)ez persze majd később fog kelleni

és folyamatos kezelésre most kell elhurcolni,mert ez magától nem mjavul illetve, nem lesz szabályozva

plusz igenis kordában kell tartani, mert akkor tud igazán tombolni ha érzi,hogy ő irányít, esetemben az vált be hogy lényegében ha kitört az apám levegőnek néztem és ezzel nem tudott mit kezdeni(ezrét nem tudta leordítani a fejem)

2013. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
értem de azért szerintem kicsit elvan túlozva h elsőnek tegyem a rendőrséget :/
2013. máj. 19. 16:39
 19/21 anonim ***** válasza:
jó lehet ő nem ennyire durva, ezt nem tudom megítélni.Mindenesetre ez nem oldódik meg magától.Ez nem normális dolog és ehhez orvosi segítség kell
2013. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

És mondd csak, az egész családnak és rokonságnak együtt nem volt annyi esze, hogy megcsörgessétek a telefonodat?


Vagy azt ne mond, hogy a nővéred sz@ros bugyija úgy szigeteli a hangot, hogy nem hallotta meg senki...


Amúgy én végig azt hittem, hogy te 7 éves vagy (írásképből pláne...).

2013. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!