Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez kihathat a jövőnkre?

Ez kihathat a jövőnkre?

Figyelt kérdés
A húgom, tegnap estefele elképzelte hogy lelő, és én meghalok. Azután, azt mondta hogy ez szörnyű. Kicsit megijedtem, tőle, de én is elképzeltem mi lenne ha bántana, de engem akkor elkapott a sírás. Nem tudom miért képzelte el, de ez jelent valamit? Ettől nem akarhat bántani gondolom..

aug. 23. 09:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ui: Sok intruzív gondolattal küzdök, öngyilkosság gyanánt, vagy beképzelem hogy mások bántani akarnak, meg akarnak ölni, így elkapott a sírás, hiába csak elképzelte. De ugye ez nem hat ki semmire?
aug. 23. 09:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyet álmodott de rossz érzés volt neki nyilván nem akar ilyet csinálni
aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Elképzelte, az már érdekes. Elképzelni én ébren szoktam és ilyet ugyan elképzeltem de egy olyan személlyel aki sokat bántott, persze attól nem fogom lelőni sem megverni... Alvás közben nyilván a tudatalatti munkálkodik ott nem tudom irányítani. Családomra még nem lövöldöztem elképzelésből sem. Érdekes. Van valami elnyomott sérelme feléd? Ha igen, beszéljétek meg és akkor nem hat ki úgy, mint hogy most ezen rágódsz.
aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maget válasza:
Nem hat ki a jövőtökre. Te viszont sürgősen keress egy pszichiátert, ha öngyilkossággal vagy paranoiával kapcsolatos gondolataid vannak.
aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Én meg elképzeltem,hogy lelövöm Orbánt, amikor ellopta a magánnyugdíj megtakarításomat. Bazky, még mindig él...
aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ideje zartosztalyra bevinni a hugodat
aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!