Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Túlreagálom ezt az egészet a...

Túlreagálom ezt az egészet a testvéremmel szemben?

Figyelt kérdés

Egy ideje teljesen véletlenül megtudtam, hogy a legjobb gyerekkori barátom a húgommal kavar. Igazából azóta teljesen kiakadtam, nem tudok a helyzettel megbarátkozni, nem tudom elfogadni.

Mikor szembesítettem őket ezzel először még a szemembe is hazudtak. Miután bevallották elmondtam, hogy nekem ez mennyire nem esik jól, utána még én voltam a szemét, hogy nem hagyom, hogy ők boldogok legyenek.

Lehet, hogy rosszabbul elém meg de nekem ő szinte az egyedüli barátom. A hugombol még soha nem néztem volna ki, hogy így hátha támad.

Hülye érzés nagyon, olyan mintha megcsaltak volna.

Sajnos azóta se rendeződött a viszony. Hogy tudnám ezt elfogadni?


2021. aug. 5. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké most olvastam hogy fiú vagy. Tudod mennyi kérdést olvasni bátty részről, hogy a huga összejött egy olyannal akit ő nem is ismer de na hugát kihasználja?


Miért nem örülsz hogy olyannal jött össze akit te is ismersz és tudod róla, hogy megbízható, nem fogja kihasználni, nem csapja be.


Tényleg nem értelek.


Más báty örülne, te viszont miért nem?

2021. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
* de a
2021. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy összejöttek nem fogja elvenni a hugod tőled a legjobb barátod. Nézd más oldalról, több olyan közös élményt élhettek meg ami közelebb visz a hugodhoz is, mert úgy látom a hugoddal ezek alapján nem túl jó a kapcsolat, ha attól félsz, hogy innentől kezdve a barátod csak a hugoddal lesz, és elveszi tőled a legjobb barátod.


Itt csak bővül a csapat, csak ennyiről szól, több kacagásról, és több családi programról, tudod mennyien örülnének ennek?

2021. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
És? Nehogy már te döntsd el kivel járhatnak... Egyik sem a tulajdonod.
2021. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy tudnád elfogadni, hogy megbeszéled mind a kettővel, hogy attól félsz hogyha ők összevesznek akkor elveszíted mint barátot.


Nyíltan mond el a félelmeidet nekik, meg fogják érteni és biztosítva is leszel, hogy bármi van te maradsz barát.


De amúgy tényleg szomorú, hogy nem örülsz a hugod boldogságának és úgy teszel, mintha tehetne róla, hogy szerelmes. :(

2021. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen feltekenysegek oka az, hogy elkepzeli, ahogy a baratja a hugat dugja,es ezt tartja felhaboritonak.Az nem baj,ha a kerdezo masvalaki hugat kefelgeti, de az o tiszta hugija tabu.
2021. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a húgit félti, féltékeny hogy elveszi tőle a tesó a haverját.
2021. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
3%
Ez az a haver aki bosszúból akarja meg fektetni a hugicát? Már volt egy ilyen kérdés vagy 3 napja
2021. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2021. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz, mármint a reakció. Ez ekttejük dolga, ne avatkozz bele és közöd sincs hozzá.
2021. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!