Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Túlreagálom ezt az egészet a...

Túlreagálom ezt az egészet a testvéremmel szemben?

Figyelt kérdés

Egy ideje teljesen véletlenül megtudtam, hogy a legjobb gyerekkori barátom a húgommal kavar. Igazából azóta teljesen kiakadtam, nem tudok a helyzettel megbarátkozni, nem tudom elfogadni.

Mikor szembesítettem őket ezzel először még a szemembe is hazudtak. Miután bevallották elmondtam, hogy nekem ez mennyire nem esik jól, utána még én voltam a szemét, hogy nem hagyom, hogy ők boldogok legyenek.

Lehet, hogy rosszabbul elém meg de nekem ő szinte az egyedüli barátom. A hugombol még soha nem néztem volna ki, hogy így hátha támad.

Hülye érzés nagyon, olyan mintha megcsaltak volna.

Sajnos azóta se rendeződött a viszony. Hogy tudnám ezt elfogadni?


2021. aug. 5. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
96%
Nem a te dolgod.
2021. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem értelek...

az ember szereti a testvérét, szereti a barátait, és jót akar nekik. Két olyan ember, akit szerets, a legjobb, ami történhet, hogy egymást szeretik.

Nem mondták el, mert tudták, hogy egy féltékeny liba vagy.

2021. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit reagálod túl.
2021. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a hugodra feltekeny vagy alapbol mindenert is, a baratra meg nem csak baratkent tekintesz, ez a bajod.

Hat, ugy nez ki, hogy alkalmazkodni kell, sajnos ez van :D

2021. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire szánalmas nem lehetsz...
2021. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Oké.

Fiú vagyok és a fiú barátommal jött össze a húgom.

2021. aug. 5. 11:28
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Na és...??? Legalább tudod, hogy rendes sráccal jár. Mi a gond?
2021. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az a baj, csak te se tudod megfogalmazni, hogy akkor innentol kezdve mar kevesebb idot fog veled tolteni a baratod, mert “elfoglalt lesz”. Az van, hogy ebbol a szempontbol tokmindegy, hogy kivel jon ossze, mert ez akkoris igy lenne, ha a szomszed Marika lenne a csaja, erted.

Ha meg szakitanak, akkor sem kell, hogy megszakadjon a baratsag, max nem megy at hozzatok, mert az kinos lenne, de ez is megoldhato.

2021. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltál szerelmes a gyerekkori legjobb barátodba, akkor inkább örülnöd kéne, hogy a hugod olyannal jött össze aki jó ember. Inkább ennek kéne örülnöd és nem megsértődni és haragudni miatta.


Más testvér óvja védi a testvérét.

2021. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi ebben a hátbatámadás?

Mi a konkrét problémád a helyzettel?

2021. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!