Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan illik bemutatkozni és...

Hogyan illik bemutatkozni és köszönni a Testvérem jóval idősebb élettársának?

Figyelt kérdés

Ez a személy, konkrétan idősebb mint az édesanyánk.


Testvérem valamiért ezzel a nővel jött össze, neki már unokája van 19 éves.(mindenki ellenezte a döntését, ezért sose mutatta be otthon, pedig én mondtam neki vállalja fel, ha szereti) ennek már több, mint 10 éve .


Báttyám 37, nője 59 éves 22 év van köztük...



Apánk szó szerint, többször haza akarta költöztetni onnan és igen első szülött fiú, Apánk nagyon szereti őt a mai napig.


Nagyon lecseszte mikor kitudódott, hogy mennyi idős ez a nő (lakást vettek és nem volt átjelentkezve így hozzánk jött a papír).



2021. júl. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Magázod, ha meg kéri, akkor tegezed. Ennyi.
2021. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csókolom, Pistike/Gizike vagyok.
2021. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Jó napot kívánok.. úgyis mondani fogja, hogy tegezd.
2021. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Magázódva.
2021. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát én tutira letegezném, a tesóm csaját akkor se fogom magázni, ha 120 éves, neki is jól fog esni, hogy családtagnak tekinti valaki végre.
2021. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy #5 mondja, tegezd. Ez minden ilyen esetre érvényes: ha megkérdezi miért tegezted, azt mondod, hogy akit elég fiatalnak ítélsz meg, azt tegezed.
2021. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Én is tegezném. Milyen már az, hogy lecsókolomozod??
2021. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



Végül is tegeződtünk, bevetettem a Nagyon örülök, hogy megismerhetnek xy vagyok és átadtam a bonbont neki.

2021. júl. 26. 05:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!