Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az apám még 16...

Mit tegyek, ha az apám még 16 évesen is puszilgat?

Figyelt kérdés
Nem bírom....El ne kezdjétek hogy "szeret" meg tudomisén...Komolyan úgy bánik velem mint valami 6 évessel. NEM VICCELEK! Mindig csiklandozni akar meg nem tud velem komolyan beszélni míg a korosztályomban pedig mindenkivel normálisan tud kommunikálni. Most is, amikor néztem a tv-t odajött, és megpróbált megpuszilni de én fel akartam kelni hogy elmenjek de véletlenül lerúgtam a laptopot és emiatt is engem hibáztatott pedig egyértelmű volt, hogyha nem próbál meg idegesíteni akkor mindez nem történik meg. SOS már nem bírom!

2019. júl. 20. 19:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, hogy "fiú" az a hisztis liba, olvastam.
2019. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
67%
Nézd,jobb,mint a másik véglet,akik vernek...
2019. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%
Ha előtte hangosan és érthetően mondja hogy;"Nohomo" akkor nincs gond.
2019. júl. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
78%
"Nézd,jobb,mint a másik véglet,akik vernek..." És ha lehetne rosszabb, akkor kénytelen az ember elfogadni valamit amit rossznak érez? Épp ezt mondom: nem csak a végletek léteznek. Szóval ha valaki azzal jönne hogy az apja napi szinten üvölt mindenért, akkor az lenne ezen az oldalon a válasz, hogy "örülj, lehetne rosszabb, meg is erőszakolhatna meg verhetne rendszeresen"? Hisz lehetne olyan a helyzet, hogy még szarabbul érezze magát az ember benne... Itt van egy probléma amit a kérdező rendkívül zavarónak érez. És erre a válaszolók kilencven százaléka lehurrogja hogy örüljél mert lehetne sza.rabb??? Könyörgöm, már egy pici gyereknél is alap, hogy nem hozzuk olyan helyzetbe amit ő nehezen visel, megalázó számára.... Nemhogy egy fiatal férfinél...
2019. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
82%
engem is piszilhatna apád 😂
2019. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
73%

Kommunikációt próbápd meg. Mármint.., amint jól csinálod, változni kezd a helyzet szóval..,

Kommunikációt gyakorold.

2019. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem tenne jót kettőtöknek, ha ebből konfliktus lenne. Rosszul is eshet neki.

En is azt mondom hogy örülj neki, és ennek fokozatait.

2019. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!