Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

Igazából az a bajom vele,hogy ugye gyakran jár a testvéréhez és olyankor mindig szeretne inni(sör vagy más),ezért mondja nekem, hogy menjek én is,hogy tudjon inni mert ugye nekem van jogosítványom és akkor nem kell neki vezetni.

Én persze nem szeretnék menni,mert dühít hogy azért mennék hogy tudjon inni meg amíg ő ott szórakozik én szétunom magam.Amikor mondom neki, hogy nem szeretnék menni vagy más dolgom van akkor megsértődik,ideges lesz és kiabál.Szerinte mit képzelek hogy nem viszem el...Azzal jön hogy amíg itt élek ő parancsol.De ennyire nem érti meg az én helyzetemet? Kérem szépen 22 éves vagyok és tiszteletben kellene tartania azt hogy nem mindig van kedvem vele menni,mert van jobb dolgom is.

Miért nem érti meg?

Hogy beszéljem meg vele ezt?



2019. jún. 27. 17:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Vidd el és csörögjön rád, ha érte mehetsz, és akkor nem kell ott lenned. Amúgy tudom, hogy nem könnyű velük. (Alkoholista az apám.)
2019. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mért kell kocsival menni a testvéréhez? Felszáll szépen a buszra. Te meg keress olyan munkahelyet, amiből kijön egy albérleti szobára való. Ahol a szülő parancsol a felnőtt gyerekének, onnan el kell jönni.
2019. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki, h na ezt kvára benézted fater, nekem te nem parancsolsz, felnőtt ember vagyok, az alkoholizmusodat meg nem fogom támogatni.
2019. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én faterom is ugyanez ő kifizette a jogsim és vett egy olyan kocsit amilyet szerettem volna, és fenn is tartja helyettem, ezért cserébe azt várja el, hogy vigyem el ahova akarja, hogy tudjon piálni, de ő sose volt ilyen erőszakos, ha azt mondom, hogy most nem akkor nem és legtöbb esetben csak kiteszem és addig barangolok valamerre barátnőmmel elmegyünk ide-oda aztán szól amikor végzett és megyek érte, neked is ez lenne a megoldás, azt pedig add a tudtára, hogy te nem a kutyája vagy, hanem a gyereke és te is egy ember vagy és tiszteketben kell tartania téged, azt, hogy mit szeretnél, és, hogy neked mi esik jól!
2019. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem heti hét nap akarja ezt, hanem mondjuk csak heti egyszer, akkor miért esik nehezedre teljesíteni a kérését?
2019. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Menjen busszal, hívjon taxit!
2019. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd meg neki egyenesen: nem tetszik hogy csak azért hívsz, hogy piálhass. Majd hívj akkor ha a társaságom kell, nem az ital....
2019. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sofőrszolgálatról még nem hallott? Viszonylag olcsó!
2019. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszébe, hogy jöjjön a testvére hozzá?
2019. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!