Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az apám még 16...

Mit tegyek, ha az apám még 16 évesen is puszilgat?

Figyelt kérdés
Nem bírom....El ne kezdjétek hogy "szeret" meg tudomisén...Komolyan úgy bánik velem mint valami 6 évessel. NEM VICCELEK! Mindig csiklandozni akar meg nem tud velem komolyan beszélni míg a korosztályomban pedig mindenkivel normálisan tud kommunikálni. Most is, amikor néztem a tv-t odajött, és megpróbált megpuszilni de én fel akartam kelni hogy elmenjek de véletlenül lerúgtam a laptopot és emiatt is engem hibáztatott pedig egyértelmű volt, hogyha nem próbál meg idegesíteni akkor mindez nem történik meg. SOS már nem bírom!

2019. júl. 20. 19:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%

TEssék nem olyan fura ez


S a kis szobába toppanék...

Röpűlt felém anyám...

S én csüggtem ajkán... szótlanúl...

Mint a gyümölcs a fán.

2019. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy klisé, de neki még mindig a kisfia vagy, és ahogy nősz fel, egyre felnőttesebb leszel, ő megpróbál még jobban a gyerekeként kezelni, hogy lelassítsa ezt a folyamatot. Légy rá tekintettel, mert ez egy nehéz feladat neki. Kis lépésekben haladj, először csak arra kérd meg, hogy amikor mások is vannak körülöttetek, akkor kezeljen a korodnak megfelelően, aztán szépen-lassan arra is ráveheted, hogy otthon se tegyen úgy, mintha ötéves lennél.
2019. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
23: Igen, de amíg az anyja ajkán csüggött, addig az apjával viszont borozgatott.. fordítva elég gáz lett volna :)
2019. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%

Más meg örülne ha lenne apja aki megpuszilja....

Ez legyen a legnagyobb problemad.

2019. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
2%

Várom később a folytatást.


-Peti, vedd le a pólód és smároljunk

-Fúj apa, nemár!

- Jaj, mindig ez a barátzóna...

2019. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen 16 éves fiú sem örülne neki, ha az apja állandóan csücsörítve közelítene felé, valahányszor a szeme elé kerül... Csiklandozni, puszilgatni max 6-7 éves gyereket szoktak.. de már azok közül sem tűri mindegyik!..
2019. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem kérd meg, hogy ezentúl puszilgatás helyett inkább csak öleljen meg. :)


Jót nevettem egyes hozzászólásokon és tényleg rosszabb lenne az, ha pl. verne téged, szóval inkább örülj, hogy szeret és tudod, még 50 éves korodban is a pici fia maradsz, egy szülőnek mindig....


Vagy: kérdezd meg tőle nyíltan: apa, te meleg vagy? :)

2019. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
17%

Botrány, nem pofoz, hanem kimutatja a szeretetét? Biztos meg akar fektetni.

Ja nem, csak egy hisztis liba vagy.

2019. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
82%
A "hisztis liba" egy 16 éves fiú. És most komolyan: számotokra csak az a két verzió létezik, hogy veri, vagy körbenyalja a gyerekét egy szülő? Az nem opció hogy korának megfelelően, ahogy idősödik a gyerek, egyre inkább egyenrangúként kezeli a szülő?
2019. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
30%

Az életedben ne legyen ennél nagyobb problémád komolyan, hogy apád szeret..


Az a te hibád, hogy lerúgtad a laptopot, nem kell úgy beállítani apádat, mint valami szörnyen gonosz alakot, aki csak a te bosszantásodért csinálja a dolgokat. Arra nem gondoltál még, hogy talán azért bánik veled még kisgyerekként, mert úgy viselkedsz?! Hiába játszod a nagyfiút miközben arra nem vagy képes, hogy leülj vele beszélni, és megmondd neki, hogy téged ez és ez zavar.

Legközelebb kérd meg, hogy inkább vágjon hátba, ahelyett hogy puszit ad, elvégre te már férfi vagy.

2019. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!