Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az apám még 16...

Mit tegyek, ha az apám még 16 évesen is puszilgat?

Figyelt kérdés
Nem bírom....El ne kezdjétek hogy "szeret" meg tudomisén...Komolyan úgy bánik velem mint valami 6 évessel. NEM VICCELEK! Mindig csiklandozni akar meg nem tud velem komolyan beszélni míg a korosztályomban pedig mindenkivel normálisan tud kommunikálni. Most is, amikor néztem a tv-t odajött, és megpróbált megpuszilni de én fel akartam kelni hogy elmenjek de véletlenül lerúgtam a laptopot és emiatt is engem hibáztatott pedig egyértelmű volt, hogyha nem próbál meg idegesíteni akkor mindez nem történik meg. SOS már nem bírom!

2019. júl. 20. 19:37
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt még hadd tegyem hozzá ahhoz hogy nem bír velem normálisan beszélni, hogy amikor kérdezek tőle valamit akkor is csak csendben csinálja tovább a dolgát. És amikor 5x megkérdezem akkor még rám se pippant
2019. júl. 20. 19:39
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
Huu ha ilyen nagylány vagy akkor gondolom a pénze se kell ahogy a szeretete se.
2019. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk mondd meg apádnak hogy ne puszilgasson.
2019. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Az a bökkenő hogy én fiú vagyok. Hiába mondom neki hogy ne, mintha a falnak beszélnék.
2019. júl. 20. 19:55
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha te lerúgod a laptopot, azért te vagy a felelős, nem apád. Nem kell annyira idegbeteg módjára reagálni, csak mert édesapád puszit nyomott a képedre.
2019. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De ha összefutok vele akkor mindig? Ezt nem vélném normálisnak
2019. júl. 20. 20:08
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem veszem normálisnak hogy lesza.rja mit nem szeretsz, mi idegesít.
2019. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy ilyen idegesítő szokása. Nem lehet, csak megszokni. Most képzeld el, hogy meghalt. Hogy a temetésére mész, és mostantól te vagy a férfi a házban. Így kevésbé idegesítő, huh?
2019. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és akkor mindig mindent tűrni kell?
2019. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%

#4

"Az a bökkenő hogy én fiú vagyok."

Hogy jön ide a nemed?

Egy szülő nem azért puszilja meg a gyerekét, mert az fiú vagy lány, hanem mert a kölke és szereti. Ez nemtől teljesen független, nyilván gyereknek tekint - de hát az is vagy még - akit jól esik megpuszilnia. Bár én előbb puszilnám meg a forró vasalót, mint egy ilyen idegbeteg hisztigépet, de egy szúló mindig elfogult.

2019. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!