Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Teljesen...

Most mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve. Semmivel sem tudok hatni a szüleimre.

Figyelt kérdés

Igazolt sportoló vagyok és eléggé meghatározó játékos vagyok a csapatomba.

Most hétvégén lesz egy élet halál meccsünk (nagyon sok múlik ezen a meccsen).

De sajnos csináltam egy kis zűrt.

Nagyon durván összevesztünk tegnap a sulin (tök felesleges órák lettek volna ilyen rajz,ének stb.) és nem akartam bemenni.

Akkor ezen ment a vita míg végül ma azt csináltam ,hogy úgy tettem mintha bemennék de ellógtam amire sajnos rájöttek.

Erre azt mondták ,hogy tudod mit? Ezért nem mész el a hétvégi meccsre (ez teljesen rajtuk múlik mert tömegközlekedéssel lehetetlen megoldani.

Órákon át sírtam nekik ,hogy ne ezzel büntessenek de azt mondták mindig rá ,hogy most majd megtanulom a leckét.

Könyörögtem nekik ,hogy ne csinálják sőt még az edzőt is felhívtam ,hogy beszéljen velük ,hogy szükség van rám és az edző még azt is mondta ha nem jöhetek hétvégén akkor többet nem is kell jöjjek edzésre. A szüleim csak annyit mondtak erre ,hogy rendben van ahogy lesz időnk bejövünk a fiúnk igazolásáért és elvisszük onnan.

Teljesen kétségbe vagyok esve. 😫😫😫😫


2019. máj. 7. 19:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
54%
Nincs is tanítás a hét elején sehol, mindenhol érettségi szünet van!
2019. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
4%
Taxi?
2019. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%
De van olyan iskola ahol van tanitas te agyoniskolazott
2019. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
21%

En gyerekemnek is van suli hiaba van erettsegi szunet..



Én ilyet mondjuk soha nem tennék a gyerekemmel pedig messze nem vagyok az a libsi szülő aki mindet ráhagy a gyerekre.


Sztem nincs olyan hogy egy kamasz sosem lógott a suliból, erre van a szülői igazolás amit normális szülő megtesz a gyereknek. Ahogy mi felnőttek is "lógunk" betegszabi címen ha eppen nincs kedvünk dolgozni.

2019. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
58%

34es, normális, felelősségteljes felnőtt emberek nem mennek betegszabira,csak mert nincs kedvük dolgozni.


Kérdező: megérdemelted, legalább lesz időd tanulni.

2019. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
63%

#33 Igen, nálunk szinte sohasem volt érettségi szünet.


Egyébként nem ez volt a kérdés lényege.

Kérdező, sikerült valamit beszélned a szüleiddel?

2019. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!