Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Teljesen...

Most mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve. Semmivel sem tudok hatni a szüleimre.

Figyelt kérdés

Igazolt sportoló vagyok és eléggé meghatározó játékos vagyok a csapatomba.

Most hétvégén lesz egy élet halál meccsünk (nagyon sok múlik ezen a meccsen).

De sajnos csináltam egy kis zűrt.

Nagyon durván összevesztünk tegnap a sulin (tök felesleges órák lettek volna ilyen rajz,ének stb.) és nem akartam bemenni.

Akkor ezen ment a vita míg végül ma azt csináltam ,hogy úgy tettem mintha bemennék de ellógtam amire sajnos rájöttek.

Erre azt mondták ,hogy tudod mit? Ezért nem mész el a hétvégi meccsre (ez teljesen rajtuk múlik mert tömegközlekedéssel lehetetlen megoldani.

Órákon át sírtam nekik ,hogy ne ezzel büntessenek de azt mondták mindig rá ,hogy most majd megtanulom a leckét.

Könyörögtem nekik ,hogy ne csinálják sőt még az edzőt is felhívtam ,hogy beszéljen velük ,hogy szükség van rám és az edző még azt is mondta ha nem jöhetek hétvégén akkor többet nem is kell jöjjek edzésre. A szüleim csak annyit mondtak erre ,hogy rendben van ahogy lesz időnk bejövünk a fiúnk igazolásáért és elvisszük onnan.

Teljesen kétségbe vagyok esve. 😫😫😫😫


2019. máj. 7. 19:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

Köszönd meg nekik, hogy az önérzetük miatt elcseszik az életed (sportkarriered). Magadnak is köszönd meg amúgy.

De te egy hülyegyerek vagy, nekik azért lehetne egy picit több eszük.

2019. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Ha olyan nagy ász vagy, mint aminek tartod magad, nem rakná ki az edző ezért a szűrödet!
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Én valamiért nem tudlak sajnálni.
2019. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a szüleid túlreagálják, nem ezzel kéne megleckéztetni téged. Viszont az edződ sem semmi, amiért ilyen simán kirakna.
2019. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Legalabb megtanulod, hogy a donteseidnek kovetkezmenyei vannak.
2019. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Világosan megmondta a hét eleji edzésen ,hogy mindenki aki él és mozog és a csapatnak a tagja arra szükség van és legfeljebb csak akkor nem jöhet ha egészségügyi problémái vannak de azt is jelezni kell időben.
2019. máj. 7. 20:13
 7/36 A kérdező kommentje:
5-ös. Már 5 éve ott játszom. Nem kevés munkám van abba ,hogy ott vagyok. Ezt nem tehetik meg velem ,hogy el.asszák.
2019. máj. 7. 20:15
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Taxi, csapattarshoz tarsulj az uton. Nagynéni, nagybacsi, nagyszülő nem tud elvinni?
2019. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon helyes.

Aki olyan hülye hogy lóg az iskolából, az meg is érdemli ezt a büntetést.

2019. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Akármi mással tudnának büntetni. Vegyék el a telefonom,vegyék el a netem,vegyék el a jó ruháim akármit csak ezt az egyet ne.
2019. máj. 7. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!