Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Teljesen...

Most mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve. Semmivel sem tudok hatni a szüleimre.

Figyelt kérdés

Igazolt sportoló vagyok és eléggé meghatározó játékos vagyok a csapatomba.

Most hétvégén lesz egy élet halál meccsünk (nagyon sok múlik ezen a meccsen).

De sajnos csináltam egy kis zűrt.

Nagyon durván összevesztünk tegnap a sulin (tök felesleges órák lettek volna ilyen rajz,ének stb.) és nem akartam bemenni.

Akkor ezen ment a vita míg végül ma azt csináltam ,hogy úgy tettem mintha bemennék de ellógtam amire sajnos rájöttek.

Erre azt mondták ,hogy tudod mit? Ezért nem mész el a hétvégi meccsre (ez teljesen rajtuk múlik mert tömegközlekedéssel lehetetlen megoldani.

Órákon át sírtam nekik ,hogy ne ezzel büntessenek de azt mondták mindig rá ,hogy most majd megtanulom a leckét.

Könyörögtem nekik ,hogy ne csinálják sőt még az edzőt is felhívtam ,hogy beszéljen velük ,hogy szükség van rám és az edző még azt is mondta ha nem jöhetek hétvégén akkor többet nem is kell jöjjek edzésre. A szüleim csak annyit mondtak erre ,hogy rendben van ahogy lesz időnk bejövünk a fiúnk igazolásáért és elvisszük onnan.

Teljesen kétségbe vagyok esve. 😫😫😫😫


2019. máj. 7. 19:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igazabol megerdemled. Nem poen logni 10 igazolatlan utan kimegy a gyamugy
2019. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
9-es elmondom milyen óráink voltak:rajz,ének,ofő,tesi,angol(nekem az felesleges mert teljesen jól beszélek angolul és jövőre fogok vizsgázni belőle).
2019. máj. 7. 20:31
 13/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire fontos, akkor próbáld meg megoldani, hogy eljuss. Miért lehetetlen amúgy?
2019. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 DooDo ***** válasza:
80%

Úristen emberek... azért nem kell megkövezni :D nem megölt valakit, hanem hiányzott a suliból.. ne játsza már itt mindenki a szentet, és a becsületes embert könyörgöm, mert már hányingerem van

Kérdező te meg ne hisztériázz, értelmesen üljél le velük, aztán beszéld meg.. mert ha sírsz, hisztériàzol még ráteszel egy lapáttal. Mondd meg nekik, hogy ez volt az utolsó, bocsánat, igazatok van stbstb.

2019. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 DooDo ***** válasza:
64%
Ja és 10 igazolatlan után dehogy megy ki a gyámügy, 30 igazolatlan után függesztik fel a tanulói jogviszonyt, gyámügy nélkül
2019. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%
jaja, mert az úgy működik igazolt sportolóknál, hogy ne is gyere többet...
2019. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

Persze, mert ez így működik igazolt sportolóknál. Nálunk pl egy ilyen helyzetben az edző személyesen vinne el a meccsre...

És most nem azért mert lógtál és a szüleid berágtak, hanem mert lerobbanhat a kocsi, lehet valaki beteg, lehet valami sokkal fontosabb programja stb amiért nem tud engem kocsikáztatni...

2019. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem akartál bemenni? Sok diák nem szeret bemenni iskolába, de bemennek... Amúgy nem azt mondom, hogy megérdemled de azért ez elég nagy biz-basz volt, hogy nem mentél be.
2019. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
55%

Ne hisztizz, old meg.

Menj el biciklivel, vagy egy másik csapattársaddal.

Azt meg nem nagyon hiszem hogy tömegközlekedéssel lehetetlen, max egy kicsit macerás.

2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%

Vegyék el a telefonom,vegyék el a netem,vegyék el a jó ruháim akármit csak ezt az egyet ne.

Okostojas, pont ez a buntetes lenyege. Olyat elvenni, ami valoban faj.

2019. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!