Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a lànyok, akiknek szoros...

Azok a lànyok, akiknek szoros volt a kapcsolatuk az édesapjukkal, hogy viselitek, hogy màr felnőttetek, és nem puszilgathat, "babusgathat"benneteket?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is inkàbb apukàmmal volt szorosabb a kapcsolatom, amolyan apa-lànya szerelem. Most, hogy felnőttem, rajta is làtom, hogy nehezen viseli ezt valahol, úgy érzem, hogy szeretné, ha többet lógnànk együtt és valamilyen szintén én is vàgynék rà, de azt is tudom, hogy nem egészséges, ha sokat vagyok vele/velük...

Előre is köszi!


2019. jan. 29. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nem az életkoron múlik. Én is mindig apásabb voltam,bár mindkét szülőmmel ugyanolyan jó a kapcsolatom. Anyukámmal is sokszor ölelkezünk,puszilkodunk. Már 34 vagyok,van egy kisfiam. A papi meg a mami is őt babusgatják nyilván többet☺

Hetente minimum 1x,de inkább 2x találkozunk és az életkorom ellenére a mai napig nagy köztünk az apa-lánya szerelem. Simán az ölébe ülök,vagy megölelgetem,megpuszilgatom,közben meg hátba veregetem,h "látod,a kislányod milyen szép unokával örvendeztetett meg?".

Szóval ez szerintem a kapcsolaton múlik,nem azon,h már felnőttünk vagy nem.

Én sem fiatalodom már,a szeretetemet addig akarom kimutatni,amíg csak lehet.

2019. jan. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lehetnél többet a faterral. Nem egészségtelen ha valaki szereti a közvetlen hozzátartozóját.

Sőt ez egy nagyon nemes és emberi dolog.

2019. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Majd 15 év múlva megkerdem a lányomat addig turelmet kérek. Még csak 4 eves a kiscsaj :)
2019. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom, hogy nem egészséges, ha sokat vagyok vele." - Ezt meg ki mesélte be neked?
2019. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig ölelgetem, megpuszilom apukámat, és ne mondja senki, hogy ezzel baj van. Nyilván nem egészséges, ha 0-24ben a szülőkkel van az ember huszon-harminc évesen, de csak azért nem kell távolságtartóbbnak lenni, mert felnőttél...
2019. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A betegesen közeli kapcsolat a nem normális. Puszit adni, megölelni a szüleid örökre a normális kategóriába fog esni, nincs korhoz kötve.
2019. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Bár élne apukám.Minden nap megölelném és elmondanám neki mennyire szeretem.😢
2019. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. Igen, igazgatok lehet..

Utolsó: nagyon sajnàlom.:(

2019. jan. 29. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromtól furcsán éreztem magam, ha a felnőtt férfi csaladtagjaim nagyon ölelgettek, puszilgattak. Nem mondom, hogy ez normális, csak beillesztem az itt felsorolt tapasztalatok közé, hogy ilyen is van. Lehet, hogy később nagyon fogom bánni, de még mindig nehezen viselem.
2019. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is hasonló... Meg hát nálunk a családban úgy alapvetően nehezebben megy a szeretet kimutatása, sajnos...:/ Ez anyukámhoz is köthető, gyerekkoromban apukám puszilgatott, szeretgetett jobban, és ez mostanra, nagy koromra, már nekem is kényelmetlenebb valahogy.
2019. jan. 29. 18:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!