Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a lànyok, akiknek szoros...

Azok a lànyok, akiknek szoros volt a kapcsolatuk az édesapjukkal, hogy viselitek, hogy màr felnőttetek, és nem puszilgathat, "babusgathat"benneteket?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is inkàbb apukàmmal volt szorosabb a kapcsolatom, amolyan apa-lànya szerelem. Most, hogy felnőttem, rajta is làtom, hogy nehezen viseli ezt valahol, úgy érzem, hogy szeretné, ha többet lógnànk együtt és valamilyen szintén én is vàgynék rà, de azt is tudom, hogy nem egészséges, ha sokat vagyok vele/velük...

Előre is köszi!


2019. jan. 29. 01:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, puszilgasd, amennyit csak szeretnéd, ameddig csak lehet. :)
2019. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne ez egészséges? Ne butáskodj.

Oké, itt a GyK-n nem divat, hogy szeretjük a családunkat, de ne ez alapján nézd a sajátodat. Tök jó, hogy ennyire jóban vagy apukáddal, ne hagyd leépülni ezt a szeretetteljes kapcsolatot!

2019. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!