Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne essen...

Mit tegyek, hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés

Évek óta külön élek a szüleimtől, sajnos munkát váltottam, de kevesebbet keresek,mostanában anyagi gondjaim vannak( otthon nem tudják, nem szoktam panaszkodni, pénzt kérni meg főleg nem), tesóm ,a felesége és a gyerekük otthon laknak anyumékkal, rezsibe ,ételbe nem fizetnek semmit,vagyis semmibe nem fizetnek semmit,csak élősködnek, tesóm nem is dolgozik.

Anyumék semmit nem szólnak ezért, tehát eltűrik, hogy nem dolgoznak és nem is fizetnek semmibe.

Nekem ez rosszul esik és dühit!

Lehet sokan irigynek gondoltok, de nem annak nevezném, hanem én küszködök a megélhetésemért ,ők meg mindent megkapnak és semmit sem csinálnak érte :/


tegnap 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd ha anyukád nem lesz, akkor sírhatnak
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
Bocs, de ők kinyitották a szájukat, hogy szükségük van segítségre, míg neked fontosabb a büszkeséged és inkább eszel vajas kenyeret hónap végén. Ez nem a tesódék hibája. Neked is segítenének, ha szeretnéd , csak neked fontosabb az "én felnőtt vagyok és nem kell senkinek a támogatása" attitűd.
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#

Egy újabb papucsot látok

ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2#

Az, hogy ők odamentek lakni és nem csinálnak semmit az élősködés, nem segítségkérés

ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!