Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A születiek megőrizték a...

A születiek megőrizték a szobátokat, miután elköltöztetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Már ne haragudj, de mi közöd ahhoz, hogy anyád a házába odavett valakit - NEKED semmi beleszólásod, föleg, hogy elköltöztél.
2018. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
100%
Mondhatni meg, szóval a bútor meg a falfestés maradt de a szekrényt, fiókokat bepakolták. Anyám néha alszik ott délután. Amúgy nincs rá szükségük, van még egy nagy szoba is ami tök üresen áll, csak télen a virágok vannak benne.
2018. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11es! Köszönöm a primitív hozzászólást, igazán családcentrikus lehetsz, de ez már a te bajod.
2018. jan. 30. 20:53
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én szobámhoz nem nagyon lett nyúlva. Nagy a ház és anyum meg húgom lakik benne, szóval bőven elférnek. Pár nagyobb virágot raktak csak be, mert ott volt neki hely. (Vicc az egészben, hogy amég otthon laktam szó nélkül kidobálta a cuccaimat meg rendezkedett, amég nem voltam otthon, kopogáson fel volt háborodva, hogy mit képzelek, miért zavar engem, ha bejön, mikor öltözök, stb, de mikor már több száz km-re költöztem azért megkérdezte, hogy gond-e, ha oda tesznek pár virágot. :D)


Páromnak a mostohaanyja már költözés előtt napokkal bedobálta a cuccait zsákokba és lehordta az előszobába. Költözés után (szerintem még aznap) átrendezték a szobáját irodának. (A 10 évvel idősebb mostohatesójának kellett. A mostohatesók szobái érintetlenek, gyakorlatilag még otthon laknak.)

2018. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem többnyire minden maradt, a szekrényen a kis emléktárgyaim, fényképek stb., de a szekrénybe belsejébe pakoltak. A szoba tele van mindennel, miattam, mert ott tárolom a gyerek kinőtt ruháit, babakocsit, járókát, hintát, egyéb játékokat és minden mást ami eladó vagy elteszek a kistesónak.
2018. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Most akkor elköltöztél otthonról vagy sem?

Én valóban elköltöztem, ezért semmi gondom azzal, hogy használják a szobámat. Hülyeség lenne nem használni.

Ha hazamegyek és ott is akarok aludni, akkor az is megoldható, nem ragaszkodom a volt szobámhoz, jó nekem másikban is.

Gondolom, te sem tartasz fenn egy szobát anyukádnak, ott ahol laksz :D

2018. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van izaga: ha elköltöztél, akkor ott NINCS szobád és ha odalátogatsz, akkor ugyanúgy VENDÉG vagy, mint bárki más. Ez alól CSAK akkor lenne kivétel, ha TE is fenntartasz anyádnak/szüleidnek egy szobát, amit CSAK ÖK használnak.
2018. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!