Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A születiek megőrizték a...

A születiek megőrizték a szobátokat, miután elköltöztetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak belakták. Telepakolták a szekrényeket, az asztalt és a polcokat. Az én cuccaim is ott vannak még (amiket nem használok), de már az övék is. Igazából csak aludni lehet abban a szobában, mert már semmi hely.
2018. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs olyan sok szoba, inkább használják.
2018. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab komódot és egy matracot hagytam a szobámban. Anyukám nem nagyon használja, ha valami nem fér el máshol (pl üres bőröndök) akkor berakja oda, de egyébként be se jár.
2018. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mint az elsőnek. Eleve kicsi szobám volt, tesómé 3x akkora, mégis oda dobálja be a szemetét. Ezért sem szeretek hazajárni.
2018. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ja, de ott aludni sem lehet. A leviccesebb az, amikor szüleim elkezdik mondani, hogy milyen kupi van ott és rendet kéne pakolnom, miközben tesóm szarjai vannak egymás hegyén hátán.
2018. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nálam úgy alakult, hogy elköltöztem, viszont a lányom mivel Győrben tanult, fenntartották a szobát. Akkoriban átfesttették erre a bikavadító sötétrózsaszínűre, úgy alakult az életem, hogy visszaköltöztem ide a szüleimhez. A nagyobb lányoméknak átadtuk a házunkat. Anyum már ápolásra szorul, de az újrafestés elmaradt egyelőre. Most ebben lakom. Még jó, hogy van a plafon alatt egy fehér díszakármi körben, így kicsit elviselhetőbb. Jelenleg nincs mód újrafestetni, de kezdem megszokni. :)

Szóval igen, fenntartották a szobát.

2018. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, mint az első írta.
2018. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ketten vagyunk tesók és panelben éltünk, vicces lett volna őrizgetni az üres szobát.
2018. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Költözés másnapján már a mostohaöcsém lakott benne, hogy meglegyen az "ok", amiért nem "tudok hová" visszamenni.
2018. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor én is elmondom a sztorimat: Nálam anyám telepakolta mindenféle limlommal a szobámat, pár hónappal az elköltözésem után. Lépni se lehetett, holott azért jó nagy házban élnek, csak egyszerűbb volt a bejárathoz legközelebb eső ajtón bedobálni mindent (ez volt az én szobám). Így került be fűnyíró, ütvefúró, hagyatéki dolgok stb... Kértem, pakoljon ki, viszonylag sűrűn látogattam haza, rosszul esett, hogy szeméttárolónak használja, de ő erre lusta volt és minek szólok bele különben is. Ez ment már hónapok óta, egyszer nem volt otthon, elpakoltam a ház másik felébe a lomjait (szépen rendesen). Mikor hazaért, megörült, majd 1 hét múlva beköltöztetett valami középkorú távoli rokon férfit, akit max pár temetésen látni, ő meg ott lakik ingyen, alszik az ágyamban a (nem használt) cuccaim közt, én meg nem merek hazajárni, mert azt nem köszönné meg amit tudnék neki mondani...
2018. jan. 30. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!