Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik nem jöttek ki a szüleitek...

Akik nem jöttek ki a szüleitekkel! Miután elköltöztetek otthonról más lett a helyzet? Tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én apámmal élek de sajnos nem jövünk ki jól. Csak azt beszéljük meg ami a legszükségesebb azon kívűl semmit. Mindent a barátnőimnek mondok el. Tervezem, hogy elköltözöm majd nyáron itthonról. Remélem megállom majd a helyem egyedül is.


24/L


2016. máj. 15. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsivel másabb lett, de én hétvégente hazajártam.

Egészen a halála előtti időig más lett.

Nagyon szerettem apukámat.

2016. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem változott. anyám továbbra is ugyanolyan zaklató személyiség. Férjjel unokákkal totál máshogy viselkedik, máshogy beszél. Így én továbbra is nagyon ritkán kommunikálok vele, , férj gyerekek teszik csak. És sokkal jobb így. Ha időnként akar vmit, akkor nyájas... mindig rájövök, hogy csak megint le akart húzni minden tekintetben utána.
2016. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb, hogy nem élünk egy fedél alatt, tartjuk a kapcsolatot, vezetékesen ingyen telefonálunk, mivel azonos hálózatban vagyunk és van egy ilyen opció, hogy hálózaton belül ingyenes, meg ott az internet, heti egyszer találkozunk személyesen is, nekem ennyi elég is szokott lenni, de egyelőre nem sokat javult, anyám nagyon nehezen fogadja el az új helyzetet, de pont vele nagyon nehéz együtt élni. Én megkönnyebbültem, amikor el tudtam végre költözni.
2016. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

24 évesen ezért akarsz költözni...

mint valami tini

2016. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mi van pontosan a nem jönnek ki jól mögött. Nem kellene ítélkezni. Nemrég olvastam egy olyan kérdést, hogy az apuka bele akar halni, ha az egyébként már felnőtt gyereke el akar költözni, nekem meg anyám súlyos pszichés beteg, és nagyon idegőrlő az állapota, megváltás volt elköltözni, persze, ahol lehet, én is árnyaltan fogalmazok, mert borzasztó kellemetlen ez a helyzet.
2016. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!