Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazudtam a szüleimnek és...

Hazudtam a szüleimnek és kiderült. Nagyon el vagyok keseredve, bánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a fejem, azt hazudtam, hogy raktam sapkát. Aztán egy ártatlan videóból látták, hogy nem. Azt mondták még egy ilyen és nem tudbak megbízni bennem, nem haragszanaj csak csalódottak. Mit tegyek? Bocsánatot is kértem.

2017. nov. 10. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez van, legközelebb majd használod az eszed :)


Amúgy persze, hogy fáj a fejed, nekem a fülem szokott, ha véletlen otthon marad a sapi.

2017. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

azt hittem valami nagy bűnt követtél el...!

Ilyen dologból ekkora ügyet csinálni..

Az oké,hogy mérgesek hogy nem vetted fel,-de az a reakció túlzás hogy azt mondják,hogy ilyen dolog miatt nem tudnak benned megbizni,meg hogy csakódtak


ha én lennék az anyukád akkor annyit mondtam volna,hogy: nem viccből mondtam hogy húzz sapkát,ebből remélem most tanultál

2017. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Úgy veszem észre a válaszolók zöme korosztályodból kerül ki.

Nincs 'kis' és 'nagy' hazugság.

Szüleid csalódottak, mert joggal várják el az igazmondást.

Joguk van sokmindenről tudni, hogy gyakorolhassák követelményeiket: a te egészséged, jóléted biztosítását.

.

Legalább egy beszélgetés erejéig térj vissza erre és kerüld el, hogy máskor is szükség legyen ilyen beszélgetésre.

2017. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog hazudni, de megértelek, mert szorult helyzetben az ember hajlamosabb a szépitésre/hazugságra. Meg nem is hasznos, mint látod előbb-utóbb kiderül. De azt mondom neked, nem volt olyan vészes a dolog, amit tettél, ne süllyedj bele úgy at önostorozásba, mint én annó. Minden apró hibát úgy éltem meg, mintha valakit meggyilkoltam volna, és ebből egy jó hosszú depresszió és szorongós időszak következett, valamint több szempontból is beteg lettem testileg. Szóval, ne csinálj nagy ügyet belőle, csak amekkorát muszáj, mindenki hibázik (mondjuk nem mindenki vallja be), törekedni jóra mindig kell, de ha elbuksz, állj fel és menj tovább.
2017. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem az a gond, hogy én nem raktam sapkát, hanem hogy nem mondtam igazat. De minden oké anya azt mondta lezárta az ügyet de többet ne forduljon elő.
2017. nov. 10. 12:07
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

"ügyet" :DDDDDD

Részvétem a hülye szülők miatt tényleg. Kérdező te meg legyél kicsit életképesebb, mondhattad volna, hogy ott épp levetted kicsit mert már nagyon melegítette a fejed. Fölösleges minden hülyeségről beszámolni a szülőknek, főleg ha ilyen gusztustalan lelki terrort nyomnak apróságokért, minthogy csalódtak és társai. Fáj a fejed, na aztán? Egyéni szocprobléma, már ebből tanultál nyilván.

2017. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Minden szülő képes túlreagálni dolgokat.

Nem kell részvételni, nagyon is szerencsés vagyok velük, mert nem stresszelnek pl a tanulás miatt meg ilyenek. Más gyerek retteg hazamenni egy 3-assal. Nem az, jó tanuló vagyok.

Egyszerűen az volt nekik rossz, hogy nem mondtam igazat, az öltözködéssel így is gondok vannak, túlságosan számít nekem a külső, ezért voltak most is sapkával bajok, akármilyen nevetséges is.


Mégegyszer köszi a válaszokat.

2017. nov. 10. 15:56
 18/18 anonim ***** válasza:

Én meg még mindig kabát nélkül járok :D durva...

15/l

2017. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!