Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon dolog szerintem nem fogják megengedi.

Egyetemre szeretnék menni ezt ők is tudják.Emelt biosz és kémia érettségire van szükségem.A suliba csak középszinten tanuljuk.Szeretnék nagántanárhoz járni de biztosan nem fogják megengedni mert a fővárosba kellene mennem,mivel itt van a legközelebbi tanár.Ha az osztályommal megyünk pestre kirándulni akkor is nagyon féltve engednek el nemhogy egyedül.A nővéremmel egy suliba járunk és nélküle sem engednek sehová de a őt nem érdekli a biosz se a kémia így azt mondta ha úgy engednének el a szüleink hogy ő is jön akkor mondjak le róla.

A bátyám 19 éves és őt is alig engedik el a fővárosba.


Teljesen megbiznak bennem nem azért nem engednének el csak nagyon féltenek.A magántanárt fizetném én.


Hogyan kérdezzem meg?mit mondjak?

Félek hogy nem fognak elengedni és akkor nem tudok bejutni az egyetemre.

Fontos lenne a magántanár a felkészüléshez.


2017. nov. 9. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
anya, apa, emelt szintű érettségit akarok, magántanár pesten van, én fizetem, kedden és pénteken később érek majd haza.
2017. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megint két idióta szülő, akik a gyerekük jövőjét, továbbtanulását kockára teszik, mert nekik kényelmesebb, ha a "gyermek" egy befőttesüvegben ül, és nekik nem kell aggódni. Kérdező, sajnálom. Próbálj meg rájuk észérvekkel hatni, hátha sikerül.
2017. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd el, hogy mik a jővőbeni terveid, és hogy ehhez magántanárhoz szeretnél járni. Azért az már durva lenne, ha a továbbtanulással kapcsolatban sem lennének engedékenyebbek. Ha felvesznek majd egyetemre, oda is kísérni fog valaki éveken át? Mutasd meg nekik, hogy elkezdtél önállósodni, másképp nem fog menni.
2017. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!