Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam, vagy egyáltalá...

Hogyan mondjam, vagy egyáltalán elmondjam a szüleimnek hogy már pár hete van barátnőm?

Figyelt kérdés

Most kezdenek igazándiból komolyodni a dolgok, szóval egyre többet járkálok el otthonról különböző alibikkel...

Én megmondanám hogy hova megyek, de ismerem őket...tavaly nyár elején, az akkori barátnőmet bejelentettem...és hát rá 2 hónapra szakítottunk is, de még mindig hallgatom szüleimtől..piszkálnak vele..akkor is piszkáltak

Meg menne az állandó kérdezősködés is, amire nagyon nem vagyok vevő, mindig mindenről részletesen bekell számolnom, és ebből szokott lenni a konfliktus...

Mostanában megint elkezdtek kérdezgetni hogy van e barátnőm, azt szoktam mondani ha lenne se mondanám meg mert tudom milyenek vagytok...próbáltam ezt elmagyarázni nekik, de állítják hogy nem ilyenek

Mit tegyek?

17f


2017. aug. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Észérvek... Őszinteség... Önálló döntéshozás...

Tessék választani, meguntam mások forgatókönyvének írását.

2017. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha akarod mondd el. El kell fogadniuk, ha nem képesek rá akkor pedig engedd el a füled mellett a cseszegetést. Ebbe a korba megmondod hogy "barátnőmhöz megyek, ekkor jövök" és kész.
2017. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen szerintem már meg lehet mondani a szülőknek, hogy igen, a barátnőmhöz megyek, vele találkozok, de ennél több infóra ne számítsanak, mert ez csak rátok vonatkozik.

Megkérdezhetem, hogy mivel piszkálnak?

2017. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy nem merem megmondani, hanem az amit utána fognak csinálni...

Hát amikor szakítottunk, utána folyton eszembe juttatták, pl láttam ma az ex apóst meg ilyenek, meg folyton nyomoztak a csaj után

2017. aug. 2. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd azt, hogy tetszik valaki, de nem akarom, hogy rászálljatok, " ha netán majd járnánk".

Nem tudom milyen méretű településen laksz, lehet jutott el hozzájuk pletyka, azért kérdezgetnek.

Ha meg még nem jártok, legalábbis a te beállításod szerint, akkor vissza is utasíthatod a kérdezősködést.

A túlzott szülői érdeklődésből nem sok jó szokott kisülni (saját fiatalkori tapasztalatom )

A kislányra meg vigyázz, és óvjad(eleinte egy kicsit még a saját vágyaidtól is), akkor rosszat nem tehetsz.

Ez pedig az anyai véleményem.

A legjobbakat!

2017. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát... szerintem előbb mond csak azt h szerelmes vagy egy lányba és csak később mond hogy jártok
2018. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:

pl láttam ma az ex apóst meg ilyenek, meg folyton nyomoztak a csaj után

17 évesen após. Nyomoznak a csajszi után..

Ilyen családban hazudni kell a levegő vételről is és mielőbb lelépni..

2021. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!