Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy arab férfival randizom,...

Egy arab férfival randizom, szerintetek elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Még nyáron találkoztam egy arab férfival Magyarországon (országot nem említenék, nem menekült hanem egyetemista) és amikor randiztunk akkor nem akartam elmondani anyukámnak mert gondoltam úgysem lesz semmi a dologból. És igazából nem is akarok vele komoly kapcsolatot. Randizunk, beszélgetünk, vacsorázni megyünk stb... tehát kb olyan a dolog mintha szeretőnk lennénk, mert társaságban nem vagyunk soha, csak kettesben. Ez nekem meg is felel. Komoly kapcsolatot, házasságot stb. nem szeretnék vele, egyszerűen csak jól érezzük magunkat. Viszont én külföldön élek, és most ha minden jól megy kijön hozzám látogatóba, anyukámmal pedig szeretném közölni, mert mindent megosztottam vele eddig, és ezután is szeretnék.. csak félek hogy megijedne és nagyon féltene hogy mi lesz velem... Persze neki is elmesélném hogy ez nem egy komoly kapcsolat. nem tervezem őt sose úgy bemutatni nekik mint a barátomat. (egyébként volt már külföldi barátom)

Szeretnék őszinte lenni anyukámmal, csak nem tudom hogy reagálna....


2016. okt. 14. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha esze van anyudnak ki is tagad!
2016. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

külföldön élsz, arabbal hetyegsz "nem komoly kapcsolatban" = elvesztettünk téged.

Anyukád legalább ne veszítsük el, maradjon itthon!

2016. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
A kérdésre: anyukádat pontozd le nullára. És ne mondd el, mégis hogy lehet ezt elmondani, hogy külföldön szabad prédája, lotyója vagy egy arab fickónak? "ez nem egy komoly kapcsolat" na pontozz!
2016. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
#1, #2 nektek mi a fene bajotok van? Túl sok M1-et néztetek?
2016. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha külön élsz, és pláne így, hogy csak üríteni jár hozzád, minek számolnál be róla? Mit mondanál "anya, egy Ahmed nevű srác kezelget engem időről-időre, de ne aggódj, ez csak szex, nem tartja egyikünk sem méltónak a másikat komoly kapcsira"? Inkább csak a szexnél már kissé elmélyültebb (haha) kapcsolataidról számolj be, annak van értelme.
2016. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Döntsd el te , hogy elmondjad vagy nem.

Ha kulföldön elsz egyedul , lehet jobb elmondanod, mert akkor anyukad is tud a pasiról, van egy plusz cim , nev, akihez köthetö vagy.

Szerintem, normalis esetben , ha a szulö latja , h a fiúbarát szeret . boldoggá tesz mint nöt es embert , akkor megpuhul, elfogadja a kapcsolatot elöbb -utóbb.

2016. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy szexkapcsolatról nem szokás beszámolni. Nem is értem, mi célból tennéd.
2016. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene az anyádnak beszámolni egy szexpartnerről?
2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Egy uniós letelepedési kötvény vagy a szemében. Ettől nagy az az udvarlás.

én anyaként inkább nem szeretném tudni, hová süllyedt a lányom.

(semmi bajom az idegenekkel, az érdekházasságokon nevetek csupán)

2016. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azért mert eddig mindent megosztottam anyukámmal, akár komoly kapcsolatról volt szó, akár nem. És mindig tudta ha fiúval találkoztam. Elmondtam neki hova megyek hogy éreztem magam stb..

Valószínűleg meg elmeséltem neki egyébként.

Utolsó: házasodni amúgy sem mostanában akarok, de vele meg főleg nem, ahogy írtam is. a srácnak amúgy is vannak papírjai

2016. okt. 14. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!