Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy arab férfival randizom,...

Egy arab férfival randizom, szerintetek elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Még nyáron találkoztam egy arab férfival Magyarországon (országot nem említenék, nem menekült hanem egyetemista) és amikor randiztunk akkor nem akartam elmondani anyukámnak mert gondoltam úgysem lesz semmi a dologból. És igazából nem is akarok vele komoly kapcsolatot. Randizunk, beszélgetünk, vacsorázni megyünk stb... tehát kb olyan a dolog mintha szeretőnk lennénk, mert társaságban nem vagyunk soha, csak kettesben. Ez nekem meg is felel. Komoly kapcsolatot, házasságot stb. nem szeretnék vele, egyszerűen csak jól érezzük magunkat. Viszont én külföldön élek, és most ha minden jól megy kijön hozzám látogatóba, anyukámmal pedig szeretném közölni, mert mindent megosztottam vele eddig, és ezután is szeretnék.. csak félek hogy megijedne és nagyon féltene hogy mi lesz velem... Persze neki is elmesélném hogy ez nem egy komoly kapcsolat. nem tervezem őt sose úgy bemutatni nekik mint a barátomat. (egyébként volt már külföldi barátom)

Szeretnék őszinte lenni anyukámmal, csak nem tudom hogy reagálna....


2016. okt. 14. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát meséld, akkor! Jó közösülést és ügyes légy a meséléssel.
2016. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Most áruld már el hogy van ez! :D aki olyan választ ír ami neked nem tetszik azt eltávolítod?Attól a têny még tény marad. ;)
2016. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Én is jelentem és lepontozom a rasszista kommenteket. Szerintem gusztustalan származása alapján elítélni valakit.
2016. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

-Hát ez van ezzel az arab sráccal, anya... De most beszéljünk rólad, én már mindenbe beavattalak.

- Hmmm, hol is kezdjem. Tegnap apád annyira beverte nekem, ma alig tudtam lábra állni.

- ????

- Mi van? Azt hittem kölcsönösen osszuk meg egymással szexuális tapasztalatainkat....

2016. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
senkit nem jelentettem
2016. okt. 15. 00:56
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

A Sex és New Yorkból tanulhatsz! :D

A "dugidugót" senki nem mutatja be senkinek, csak "rendeltetésszerűen" használja, ... aztán mehet a dolgára.

2016. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!