Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazudtam a szüleimnek és...

Hazudtam a szüleimnek és kiderült. Nagyon el vagyok keseredve, bánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a fejem, azt hazudtam, hogy raktam sapkát. Aztán egy ártatlan videóból látták, hogy nem. Azt mondták még egy ilyen és nem tudbak megbízni bennem, nem haragszanaj csak csalódottak. Mit tegyek? Bocsánatot is kértem.

2017. nov. 10. 09:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
13/l
2017. nov. 10. 09:02
 2/18 anonim válasza:
53%
Szerintem az egyenlőre elég. De inkább legyél őszinte akkor kisebb utána a fejmosás is mert értékelik hogy legalább elmondtad.Gyerekkoromban nálam is így volt. Fontos az őszinteség még ha félsz is tőle hogy mit fognak esetleg szólni... de sokszor fölöslegesen aggódik az ember mert kisebb leszúrást kap az ember mint amilyenre számít.
2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne vedd ennyire a szívedre. A te érdekedben pedig tényleg öltözz fel rendesen, már elég hideg van.
2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
92%
És vegyél sapit hideg van 🤗
2017. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
A szüleid kicsit túlteagáltàk a dolgot.
2017. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egy hülyeség az oka.

Csak csalódottak. Ezek szerint én csinálok belőle nagy ügyet? Csakmert arcüreggyullást éreztem napokig, és kérdezték, hogy volt-e rajtam sapka (korizni voltunk) és hazudtam. Nem volt semmi fejmosás igazából. Csak szépen anya mondta, hogy inkább legközelebb mondjam meg, és ne féljek, mert így most rosszabb. Akkor nem is annyira gáz?

2017. nov. 10. 09:12
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Vihar a biliben. Dehogy csalódtak benned, ez egy egyszerű füllentés volt. Ha ennyi eszed van, hogy hidegben nem húzol sapkád, magadra vess. a szüleid meg azért mehetnek a búbánatos francba, hogy egy sapka miatt már csalódnak. Ez szimpla lelki zsarolás...
2017. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

1,ha beteg vagy, minek mész korizni?

2, 13 évesen szerintem már tudsz dönteni, hogy kell-e sapka, és ha rosszul dönteszy vállald a következményeit

3, ez azért nem az a téma szerintem, ami miatt a szüleidnek csalódnia kellene benned, ennél vannak sokkal komolyabb választások is az életben.

2017. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utána kezdett a fejem fájni. A korizás után, ezért kérdeztek rá.
2017. nov. 10. 09:39
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Ez a te büntetésed. Többet ne hazudj. A hazug embert hamarab b elkapják mint a sánta kutyát.
2017. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!