Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért esik ez nekem ennyire...

Miért esik ez nekem ennyire rosszul? Normális, ha a szüleim ezt mondják folyton? 24L

Figyelt kérdés

Ez az utolsó évem az egyetemen. Hoztam pár rossz döntést, pl 2 évet jártam 1 okyan szakra, ami nem illett hozzám stb, nem hinném, hogy ezzel van baj. De szinte minden héten 1 alkalommal órákat sírok, mert egyszerűen nem hisznek bennem a szüleim. Mindig azzal jönnek, hogy soha nem lesz pénzem, nem fogok tudni spórolni, úgy fogok majd meghalni, hogy házam se lesz. Annyira rosszul esik, nyilván havi 10.000 ft van, amiből cipőt, parfümöt, ruhanemüket kell vegyek magamnak, mert ezen felül ők nem vesznek nekem, meg persze az ösztöndíj. És nem tartok ott, hogy lenne már mit tudom én 500.000 ft om osszegyutjve, mert nincs miből. A pénzt is sajnáljál tőlem, sokszor még ebbbôl a havi 10.000 ből kell ennivalót is vegyek, mert nem akarnak adni. Nem is mondok semmit, kibírom még ezt az évet, de annyira rosszul esik, hogy annyira nem bíznak bennem, hogy el fogok tudni érni valamit majd akkor, ha fizetesem lesz.

És ezt heti rendszerességgel el is mondják. Annyira rosszul esik, de nem veszik észre ésmindig mondogatják.


2017. okt. 29. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És abba még nem gondoltál bele, hogy a szüleid nem véletlenül mondogatnak ilyesmit? Mert tényleg nagyon nem mindegy manapság, hogy mit tanulsz és utána hol tudsz elhelyezkedni a megszerzett diplomával. Ha nem ilyen "na, jelentkezek valamire, hogy elmondhassam, hogy egyetemista vagyok" szakra jelentkeztél, akkor jogtalanul mondják ezt a szüleid, de akkor is keményen kell majd dolgoznod azért, hogy megmutasd, nincs igazuk.
2017. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!