Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet az, hogy bár azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy bár azt mondják, nem nézek ki rosszul, mégsem jönnek nagyon oda hozzám a srácok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy én tényleg igyekszem, mosolygok az utcán, kedves vagyok mindenkivel, mégis, szinte alig állnak velem szóba komolyabb szándékkal srácok. Persze ez így nem teljesen igaz, annyi a módosítás, hogy nagyon idióták persze megtalálnak, olyanok, akiknek mondjuk 4 éve van barátnőjük, aki épp terhes... Vagy totálisan idegbeteg emberek. Na meg azok, akiknek 1 éjszakára kellenék. És nem értem ez miért lehet...


21/L


2017. aug. 20. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem még idióták sem találnak meg, szóval nem vagy ezzel egyedül :(

22/L

2017. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engemet meg tud fogni egy lány a mosolya, kedvessége vagy humora. Sokkal több kedvvel közelítek is az ilyen csajszikhoz. Ne aggodj sok normális pasinak is vonzó az ilyen tulajdonság, szóval erről a viselkedésről ne mondj le :) 26/F
2017. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1, Azt hiszik kretén vagy, hogy állandóan csak mosolyogsz

2,a mosolyod magabiztosságot sugároz, amitől sok pasi beijed

3, sok a beteg ember, főleg itt gyk-n szembesül vele az ember, ahogy a szex témakört nézegeti, hogy milyen elkorcsosult selejt emberek léteznek nagyon beteg szexuális igényekkel..már én szégyenlem magam amikor olvasom a kérdéseiket, válaszaikat. tehát statisztikailag nagy esélyed van rá, hogy aki épp rád mozdul az egy ilyen ember.

2017. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"mosolygok az utcán" - az jelenthet könnyen kaphatóságot is sajnos


"kedves vagyok mindenkivel" - ez meg egy férfinek azt is üzenheti, hogy bárki mással is kedves, és nyitott vagy, nemcsak az adott emberrel.


"mégsem jönnek nagyon oda hozzám" - fura lenne egy parkban odamenni egy idegen férfinak egy idegen nőhőz. Nem igazán reális. Tuti el lesz hajtva.

2017. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig én kereslek :(
2017. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják nem nézel ki rosszul, átlagon aluli vagy.
2017. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy fotót, és megmondom, udvariasságból mondják-e, hogy nem nézel ki rosszul, vagy szívből.
2017. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a búrádat kérdező! :D
2017. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis rosszul nézel ki. Vagy olyan kisugárzásod van, ami az idiótákat vonzza.
2017. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek a jó kérdések, és csomószor ez van itt. :)

Nem is értem, hogy milyen válasz lenne megfelelő?! Hogy férfiatlanok a férfiak?


Reakció nulla, de a sok szorgos hangya meg kopácsolja csak be a választ... Ez a megalázó a nők részéről szerintem...

2017. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!