Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a férjem...

Mit csináljak, ha a férjem mostanában 'nyírja' a lányomat (aki nem az övé)?

Figyelt kérdés

5 éves kora óta neveli, nem volt eddig ilyen probléma. De mostanában bármit tesz/mond a lányom, abba azonnal beleköt. És ha a lányom próbálja megvédeni magát, visszaszól, akkor a férjem azonnal a plafonon van, ordít. És szinte semmi dolgok miatt.

Pl. az apja kifizetett neki egy pár napos wellnesst novemberben, a férjem meg elkezdte mondani, hogy pihenés, meg masszíroztatás helyett inkább valamit sportolnia kéne, és kondibérletet kellett volna kapnia (nem kövér amúgy, 57 kg). Igaz, tényleg nem sportol a lányom. De sosem volt oda a sportért, 14 éves koráig járt úszni, utána nagyon nem akart, én meg nem erőltettem.

Vagy múlt hétvégén az volt a probléma, hogy a lányom elment délután a nagyszüleihez, de 5-kor már indult vissza Pestre. Ezért én összepakoltam neki a bőröndjét, hogy azzal már ne kelljen vesződnie, ne haggya itthon a fele cuccát a kapkodásban. A férjem elkezdett ordítani a lányommal, ahogy hazaért, hogy miért szolgáltatja így ki magát, nem az én feladatom pakolni neki... Szegény meg azt sem tudta, miről van szó.


2-3 hetente jön haza pár napra, akkor szeretek azt főzni neki, amit szeret, a kedvében járni. Ennek sem örül a férjem, miért kényeztetem el. De könyörgöm, alig látom, egész héten tanul, dolgozik. És mondta, hogy így semmi kedve hazajönni, hogy már azért rászól a férjem, ha hangosabban vesz levegőt.


Próbáltam már beszélni erről a férjemmel, de csak röhög és annyit mond, hogy viccel. De ez már tényleg sok, hogy a lányom még le sem vette a cipőt, de már van valami, amivel piszkálja...


2017. okt. 20. 12:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
96%
Az en anyam a vilag legfelenkebb embere, de ha velem kiabalna igy akarki, az nem koszonne meg, amit tole kap. Sajat magaert sosem tudott kiallni, de ertem barmikor. Pedig neki aztan tenyleg nehez. Mondjuk velem biztos, hogy nem ordibalna, en nem turnem el. Mi a pcsa vagyok en, labtorlo? Kosz, nem. Kaptam en eleg ilyet a sajat apamtol. Nem veletlenul valtak el. Evente 2x latom fel orara, eleg is. Azt is nyugtatoval elem tul. Ez a csavo beteg. Vagy vidd orvoshoz, vagy hajitsd ki, de valamit kezdj vele, mert full kattos.
2017. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon határozottan beszélni kell a férjeddel, nem elfogadni a hülye kifogásokat (hogy ez "vicc"), és következetesnek lenni. Ha ez nem vezet eredményre, akkor sajnos választanod kell: vagy a lányod, vagy a férjed. Számomra nem lenne nehéz választani.
2017. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem értelek, miért nem állsz ki a lányod mellett? Hagyod üvöltözni azt a vadbarmot?? Állíts le!

És hiába ellenkezel, teljesen elképzelhető, belezúgott a lányodba, és dühében bánik így vele. A helyedben igencsak résen lennék. Nem is értelek, miért elképzelhetetlen ez neked. Volt már ilyen a történelem során, nem egyedi eset lenne! Hiába dugod homokba a fejed!

2017. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy ez neked nem tűnik valósnak kérdező, de teljesen elképzelhető, hogy belezúgott a lányodba.

Az ilyet nem férfinek hívják, hanem idióta ösztönlénynek, akinek a farka még az általa nevelt gyerekre is feláll. Iszonyat undorító. Mivel gondolom ő is tudja, hogy ezt azért nem kéne, ezért bánik úgy a lányoddal, mint valami ronggyal, mert azt akarja elérni, hogy ne lássa. A vágyait agresszióval nyomja el.

MOST lépj még közbe!

Ha nem cselekedsz, akkor vagy elveszíted a lányodat (mert téged is megutál amiatt, hogy sosem állsz ki mellette), vagy ha ketten maradnak a mostohaapjával, akkor megerőszakolja. És ez nem vicc, nem filmbe illő jelenet!

Ha ez megtörténik, azért te is kőkeményen felelős leszel, szó szerint bűntárs, mert asszisztáltál ehhez a passzív viselkedéseddel. Ne várd meg, hogy úgymond tragédia legyen a vége.

2017. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%

Döntsd el, hogy ki a fontosabb: a bolond férjed, vagy a lányod, aki semmiről sem tehet.

Csak ne halogasd, mert tudod az évek gyorsan elszállnak, és egy szép napon arra ébredsz, hogy távcsővel kell lesned az unokáidat, mert a lányod többé nem nyitja rád az ajtót a beteg párod miatt.

2017. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, nem olvastam végig a kommenteket, de kérlek, állj ki a lányod mellett!

Nem tudom leírni azt az érzést, ami abból fakad, hogy az anyámnak fontosabb az új farok, mint én... tényleg nem találok rá szavakat... szörnyű! Kérlek, ne tedd ezt a gyerekeddel, a saját példámból kiindulva egy életre megutál majd téged... ezt akarod...?

2017. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt akarod,hogy szóba álljon veled a lányod 18 éves kora után,minél előbb takatítsd el a portádról ezt a falloszt.Csak egy ötlet.
2017. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, láttam,hogy egyetemista.Oké, felnőtt ember,de ennyire fontos a kuki?Úgy őszintén!
2017. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
94%

Ostoba vagy, mert nem akarod észrevenni, hogy a férjed rágerjedt a lányodra. Folyton magát fényképezteti? :D Olvass egy kicsit a nárcizmusról.

Gondolom ő hordja otthon a nadrágot, neked meg kuss van.

Ha hiszed, ha nem, ez csak rosszabb lesz. Amint elmarta mellőled a lányodat, elkezd majd bántalmazni is. A nárciknál a forgatókönyv majdnem mindig ugyanaz.

2017. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!