Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is így bánna az apjával...

Más is így bánna az apjával ha így nőttek volna fel? Többi lent

Figyelt kérdés
Apám már 57 éves, de szinte semmit nem nevelt bennünket (engem es bátyám), allandoan a börtönt járta, a sajátbfiát is lecsukatta a családot mindig terrorizalta anyamat es batyamat ütötte - verte.... Es most hogy szabadult 6 evrol legutobb, megint fel akarna torni a csaladba, ugyan azt az eletvitelt akarna folytatni mint mikor kicsik voltunk, a gyerekeitol el sajnál mindent, soha nem dolgozott hozza rakom... Es o elo akarja magat adni, hogy mennyit nevelt minket meg ő etetett minket, meg hogy mi milyen halatlanok vagyunk, mivel en es a testvérem utaljuk, soha nem beszelunk vele egy szot sem, ha beszelunk vele abbol is csak a csunya szitkozodasok mennek,hogy ő elvagja a torkom es hogy egy b* k**** vagyok... Egyertelmuen enis ilyen stillusba valaszolok vissza.... Önző volt vilag életében egy nagy nulla.... (anyam pedig még ellenünk is fordul ha vitára kerul a sor, koltozzek el stb neki az a lenyeg, hogy a draga latos ura mellette legyen,teljes lelki nyomorekok lettek a gyerekei es egyszeruen nem ismerik el hogy miattuk még mi vagyunk a szar emberek... Nos,mas is utálná az apját vagy csak mi vagyunk igy vele?

2017. ápr. 4. 12:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem, a szuleid szemet emberek, mar regen meg kellett volna MINDEN KAPCSOLATOT SZAKITANI VELUK. azert kerdeztem hany eves vagy, hogy muszaj veluk laknod? miert nem koltozol el toluk? egy felnott embernek nem kell ott laknia ahol ilyen allapotok vannak. ha meg gyerek vagy akkor max. intezetbe tudsz menni azert kerdeztem. erted te egyaltalan amiket irnak neked?
2017. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem az apám rendszeresen szíjjal verte a hátamat, banális hülyeségekért is. Az volt a jobbik eset, amikor a bőr részével ütött, de volt, hogy elszabadult a kezében a fémcsat. Ennek a mai napig megvan a nyoma. Amint lehetett, elhúztam onnan, azóta egy szót sem beszéltünk, azt se tudom, él-e. Nem is érdekel.

24/F

2017. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!