Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen a kapcsolata...

Másnak is ilyen a kapcsolata az iszákos apjával?

Figyelt kérdés
Apám az utóbbi időben egyre többet iszik, és én egyre jobban utálom őt. Undorodom az alkohol szagától. Nem is járok nagyon le látogatóba hozzájuk, pont ezért. Néha átjön megnézni az unokáját, közben a vendégeknek tartott alkoholos italok nagy részét megissza. Nem szívesen adom a kezébe a gyerekemet. Legszívesebben elküldeném melegebb éghajlatra, de anyum miatt nem teszem, mert nagyon szereti apámat. Már többször is beszéltünk vele, ajánlottunk segítséget, de azt mondja erre, hogy nem szokott inni csak néha. Nála a néha az minden nap pár sör meg rövid. Hányok tőle.
2016. máj. 2. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
magának se vallja be hogy beteg akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Nem tudom az unokával milyen? Félsz hogy kárt tesz benne? Volt már ilyen? Egyébként megmondhatod neki hogy csak akkor jöhet az unokához ha épp nem piás. Ha az akkor nem láthatja csak ha kijózanodik mert nem szeretnéd hogy a gyerek ezt lássa és hogy bármi baja legyen. Hátha észbe kapna előbb vagy utóbb
2016. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús hogy unokázás ürügyén csak a pia miatt jár fel hozzád.
2016. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!