Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a különélő apa egy ágyban...

Ha a különélő apa egy ágyban alszik a gyerekével és együtt fürdik a 10 évessel, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Lenne külön ágya ès külön szobája. A fürdős eset után elég fura volt a gyerek, de semmit se mond :-( És nem akar nála aludni. Mintha tartana vmitől. Mit tegyek?
2017. márc. 12. 20:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Én a helyedben nem is engedném a gyerekeket!Mi az,hogy egy fillért nem fizet?Nem? Akkor nincs láthatás!Ennyi! Ne mondjátok,hogy ezt nem lehet megoldani,mert én is megtettem!

Nem fizet,nincs ruha,ha látni akarja hoz nekik ruhát,cipőt,mindent és akkor viheti! Nem csak megcsinálni kell a gyereket!

Igenis,molesztálhatta a gyerekeket,nem véletlen,hogy nem akarnak menni! Mi az,hogy spórolás címén együtt fürdenek? Ezt elmondod a bíróságon,még el is tiltják..remélem!

2017. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 28# az, ha egy 10 éves gyerekkel együtt fürdik a felnőtt férfi, aki történetesen a biológiai apja, és utána a gyerek furán viselkedik, nem akar ott aludni, az nem tartozik feltétlenül a "minden ok nélkül" kategóriába. Nem azt az anyát kell idiótának bélyegezni, akinek feltűnik, ha a gyereke furcsa ilyen körülmények között, inkább azt, aki nem aggódna hasonló helyzetben.

Kérdező: pszichológushoz és a gyámügyhöz való fordulást ajánlom én is. Addig is próbáld meg megtudni a gyerekektől - igen, mindkettőtől - hogy történt-e valami az apjukkal, ami nekik rossz volt. Sajnos, azt gondolom, még ha amúgy jó is a gyerek kapcsolata az anyjával, bizonyos dolgokról nem feltétlenül akar beszélni vele.

2017. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

A Biróságon a gyerekelhelyezési per alatt jegyzőkönyvbe lett véve, hogy együtt fürödtek-aludtak, nem is tagadta. Amikor pár éve a lányom vele volt 1,5 hónapig, akkor a nagyszülők panaszkodtak meg ismerősök, hogy nagyon szomorú és zárkózott a kislány. Ezek mind írásban vannak.

A helyzet érezhetően akkor javult amikor végleg elköltöztünk pontosabban kirakott.Sajnos a Bíróság malmai lassan őrölnek. A gyermekjólétinek már jeleztem 1,5 éve hogy vannak aggodalmaim, de akkor elmegyek a gyámügyre, hogy hivatalosan és legálisan mit tudok tenni.

2017. márc. 13. 14:39
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idióta, beteges fantáziájú nő hozzászólásait olvasva,

az sem normális aki egyáltalán megnősül!!

2017. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az életet is biztos a beteges fantázia írja. Különben meg fogalmad sincs minden hozzászóló neméről, tehát nem biztos, hogy csak nők írták, hogy ez nem feltétlenül van rendben. Konkrétan most felolvastam a kérdést a legközelebbi férfi hozzátartozómnak, és kapásból azt mondta, hogy forduljon szakszerű segítséghez tanácsot kérni, pl. gyermekvédelmi felügyelethez. "A szakemberek meg fogják tudni mondani, hogy mire figyeljen vagy mit kérdezzen a gyerektől."
2017. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!