Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a különélő apa egy ágyban...

Ha a különélő apa egy ágyban alszik a gyerekével és együtt fürdik a 10 évessel, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Lenne külön ágya ès külön szobája. A fürdős eset után elég fura volt a gyerek, de semmit se mond :-( És nem akar nála aludni. Mintha tartana vmitől. Mit tegyek?
2017. márc. 12. 20:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez kemény. Te ott voltál, láttad vagy honnan tudod, hogy ez történt ha a gyerek nem mond semmit ?
2017. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Annyit elmondott, hogy vele fürdött, meg azt is, hogy egy ágyban alszanak mindig amikor ott van. Ezt még az ex sem tagadta, mert az utolsó birósági tárgyaláson már megemlitettem, hogy ezt nem tartom helyénvalónak. Jegyzőkönyvben van, nem tagadta le, vizspórolásra hivatkozott.
2017. márc. 12. 20:35
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Kérd a bíróságon, hogy rendeljen el pszichológusi vizsgálatot! Hamar kideríti, hogy mi történt. Ez így nem normális dolog. Semmiképpen nem a vízspórolás van mögötte.

A családunkban volt hasonló eset, csak a gyerek még fiatalabb volt.

2017. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akar, akkor ne erőszakoskodj, ne enged oda a gyerekedet. Az exednek meg mond meg, hogy köszönje saját magának ! 10 éves gyerek az már elég nagy, szégyen gyalázat ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. Próbálj beszélni a gyerekkel, ne "zárkózzon be", bíznia kell benned, hát ki a csudába bízzon ha nem az anyjába (?) tudnia kell, hogy bármi gond baj van akkor rád számíthat és vele vagy.
2017. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
39%
Szerintem a kispajtása akar lenni. Ami a gyereknek fura. Gondolom így akar kompenzálni.
2017. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csak belemagyarázod a betegességet. Én is fürödtem, aludtam az apummal 10, sőt 12 évesen is. Nem lettem sem lelki sérült, sem erőszak áldozata. Nem normális mennyire prűd sok szülő.
2017. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

# 6


Most nem a bíróságon vagyunk, semmi oka a kérdezőnek valótlant állítani, csak azért mert beakarja feketíteni a férjét, anonim ő is, mi is.

Vannak ilyen szülők is, meg vannak olyanok is. Én pl a magam-részéről elképzelhetetlennek tartom azt a részt, hogy együtt fürdeni a gyerekkel akivel 1 hónapban egyszer találkozom. Ha 10 éves ha 8, tiszteletben tartom az ő kis magán életét, a magán fürdőzéseit. Spórolni máshogyan is lehet (tusolás).

2017. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

6# éppen nem vagyok prűd szülő, de a lányom magára zárkózik, én tiszteletben tartom, ennyi. Aludni régóta nem alszom velük, max. 4 éves korukig tettem, de nekem az is sok, ráadásul kényelmetlen, mert rugdosnak.

Azért nem hiszem, hogy örülnél, ha a gyereked egy kis zuhanykabinban, szemmagasságban az apja f...val tusolna együtt...de ízlések és pofonok!

2017. márc. 12. 21:49
 9/35 anonim ***** válasza:
38%
Én teljesen 1et értek a kérdezővel! Egy 10 éves kislány ne fürödjön az apjával! A 12 éves kislány aki régen az apjával fürdött....nem szégyelted magad? Vagy apukád magát? Azért 12 évesen már fejlődik a női mell...valaki már mesizik is akkor....komolyan nem értem....
2017. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem irtam eddig nemet, fiurol van szó, de a lényegen nem változtat: nekem ez fura.
2017. márc. 12. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!