Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te miért haragszol a szüleidre?

Te miért haragszol a szüleidre?

Figyelt kérdés
Én azért, mert gyerek koromban felhizlaltak , tele van szinte az egész testem stirákkal, emiatt utálom magam. A másik az, hogy belém nevelték, hogy a fogorvos rossz, a világ legfélelmetesebb és legfájdalmasabb dolga, ezért 24 évesen már 11 tömött fogam van. A harmadik pedig, hogy gyerekként soha nem vittek bőrgyógyászhoz, tele voltam hatalmas, fájdalmas, viszketős pattanásokkal, aminek az lett a következménye, hogy tele lett az arcom és a hátam hegekkel.

2016. dec. 13. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Mert cigányok. Miattuk lettem én is cigány. Nemigaz, hogy nem tudott volna mindkettő fehér embert választani, akkor most én se lennék cigány.
2016. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Én még mindig szeretem őket, mert a szüleim és sokban segítettek. De nagyon haragszom azért, mert pokollá akarták tenni az életem, mert én külföldre költöztem. Azt hazudták otthon mindenkinek, hogy én itt koldulok és éhezek és mindenki utál itt. Közben ebből semmi sem igaz, de ők azt állítják, még az én szemembe is ezt mondják, meg hogy én hazudok nekik de ők átlátnak rajtam és tudják mi az igazság.
2016. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Az apámra azért, mert egy utolsó alkoholista és játékgépfüggő volt, akinek egy percig nem volt fontos soha a családja. Titokban hiteleket is vett fel a gépezésre, kölcsönkért ismerősöktől, ellopta anyám eldugott pénzét (a hajcsavarók közé rejtette, tehát mindenhol kutatott).

Anyámat azért, mert ennek ellenére szereti ezt az embert, és még mindig együtt van vele. Amikor ideges volt, mindig nekem esett, ordított velem, bántalmazott, a hajamat tépte. Utólag ezt letagadja, és úgy állítja be, hogy én hazudok erről, pedig vannak tanúk, akik az ellenkezőjét bizonyítják.

Suliban mindenki kiröhögött miattuk, folyton leégettek mindenhol, a nyílt utcán is nekem esett anyám és ordított velem.

Aki azt írja, hogy nem a kérdező szülei tehetnek arról ahol tart, adjon hálát az égnek, hogy őt normális szülők nevelték, és fogalmuk sincs róla, milyen a földi pokol.

2016. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Apukám a legjobb ember volt a világon!

Nem is értem, hogy mit szerethetett anyámon, aki viszont a lehető leggonoszabb volt velem egész életében.

(Ezt még így sohasem írtam le.)

Nem akarom felsorolni a sok rosszat amiket tett ellenem, csak a példa kedvéért említem meg, hogy ágyam sem volt bármennyire hihetetlen. Állandóan leeresztő gumimatracon aludtam majd két évtizedig a szőnyegen, és az első fizetésemből vettem magamnak egy használt heverőt.

Mennyei élmény volt az első ágyban eltöltött éjszakai alvás kb. 18 évesen.

Sosem felejtem el.

2016. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom melyik gyökérnek fájnak annyira a válaszok, hogy majdnem mindenkiét leszavazza -.-"
2016. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Dettó ez ment nálunk is. A húgomnak rosszak voltak a fogai, hiába mosta őket naponta 2x, a szülők szerint "ilyen a genetikája". Később derült ki, amikor már harmadszor jött haza tesióráról törött csonttal, hogy kálcium felszívódási zavara van.


Én is világ életemben pattanásos voltam, ha megemlítettem, h ez így nem jó, az volt a válasz, hogy csak a filmekben van az embereknek tökéletes bőre, ne nyafogjak, inkább menjek tanulni. Mára kiderült, pcos vagyok.


A nővérem olyan szinten szorong, h az elromlott mosógépéhez egy évig nem mert szerelőt hívni, inkább kézzel mosott, anyâm szerint kur\/a vicces, milyen lökött ez a "Maris".


Mást sem hagytak ránk, mint betegségeket, 60 éves korukra csak egy omladozó házuk van, annyi megtakarításuk nincs, hogy egy új mikrót vegyenek, ha a régi elromlik. Csak szaporodni tudtak a nagy semmire.

De az a lényeg, hogy jól szórakoznak, szerintük ez mind nagyon vicces...

2016. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én apámra haragszom. Gyerekkoromból egyetlen jó emlékem sincs vele kapcsolatban, nagyon sokat ivott. Mára ez valamennyire változott, de a szüleim még mindig együtt vannak, pedig nyílt titok, hogy már rég nem kéne.. azóta is rettegek a részegektől, én nem is iszom egy kortyot sem.. pánikbeteg is lettem lassan 5 éve, folyamatosan szorongok és gyakran depressziós is vagyok, mint kiderült már korábban voltak jelei, hogy valami nincs velem rendben (gyerekkorban), csak valahogy elsiklottak fölötte, aztán mire "felnőttem" jöttek elő a tünetek.. Anyára talán azért, mert az Ő apja is alkoholista volt, verte is anyáékat, tehát borzasztó gyermekkora volt, mégis apám mellett maradt, csak mert apám fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz.. jó lett volna nyugalomban felnőni, irigylem azokat az embereket, akiknek ez megadatott.


22L

2016. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Google

szülők iránti harag

2023. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szüleimet, viszont az egyik dolog amiért kisebb harag van bennem az az hogy nem lett testvérem.. annyira magányos volt a gyerekkorom, csak magamban játszottam, és ez a mostani életemre is kihat. Ha haza jövök egyetemről akkor a szüleimmel csak unatkozom, nincs egy bizalmas velem kb egykorú tesóm akivel nevethetek vagy mindent megbeszélhetek. Arról ne is beszéljünk hogy ha a szüleim már nem lesznek akkor magamba maradok, és ha neadjisten saját családom csak jóval ezután lesz, nem lesz körülöttem senki.
febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!