Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg lehet fagyni otthon. Mit...

Meg lehet fagyni otthon. Mit csináljak, ha a szüleim nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés
Most, hogy beköszöntött a rossz idő, szívesebben vagyok az iskolában, mert ott legalább nem fázok. Rettentő igénytelenek a szüleim. Az ablakok vagy 100 évesek és egyáltalán nem zárnak, fúj be a hideg. A "kazánunk" katasztrófa, képtelenség befűteni vele, a ft az esőről hozzuk be közvetlenül. Éjjel nem lehet aludni, mert öt takaró alatt is meg lehet fagyni. Tanulni sem tudok ebben a hidegben. Panaszkodtam, erre az volt a válasz, hogy legalább nem kell kitárnom az ablakot (értsd szellőztetés), mert így folyamatosan jár a levegő, milyen jó.
2016. nov. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
76%
Jó, most látom 15 vagy. Eddig mi volt télen a hidegben?
2016. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
Vannak otthon üres műanyag palackjaitok? Forralj vizet, töltsd fel őket és tedd az ágyadba. :) Egy darabig fűteni fog... :-)
2016. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
34%

Ezt a kérdést elmentem, és mikor kérdezik páran, hogy vállaljanak-e 40 évesen (vagy idősebben) gyereket, majd jól belinkelem. Ezért nem kell öregembernek még kispapát játszania, ha utána a gyereket a nyugdíjából nem tudja felnevelni rendesen!


Egyébként azt is érdekes, hogy csak a harmadik oldalon derül ki a kérdező kora, most hagyjuk, hogy ez mennyire hihető, hogy 50 évesen vállalták a szülei. Főleg, ha egyke.


Kérdező: zuhanyozz a suliban, ott úgy is jó meleg van! Aztán otthon már nem kell.

2016. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg, vegyél fűtő ventillátort..az van már 3000ftert is.. Mond,hogy kell a suliba pénz valamire. Abból megveszed.
2016. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
28%

A fát most ideiglenesen letakarhatnád egy takarófóliával, vagy akármivel ami nem ázik át.

Jövőre meg nulla forintból barkácsolhatna drága apád valami tárolóalkalmatosságot. Én nem hiszem el, hogy csak az én apám tudta az ilyen fatárolókat mindig megoldani nulla forintból, építésből visszamaradt ezer éves anyagokkal, meg egy délutánnyi munkából.

2016. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet gyámügynek szólni vagy valami hasonlónak? Nálunk is hideg van, ugyan nem ennyire, de néha csak 19C és bizony én átérzem a problémát. Nálunk a főbérlő az, aki nem akar fűteni. Mi gyertyázunk sokat, ami állítólag nem egészséges, plusz van egy fűthető takaróm is.
2016. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Csak apa idős mr írtam, anya 51 éves, mondjuk már ő sem fiatal. Eddig is fáztunk télen, de legalább nem volt vizes a fa. A faház összedőlt a nyáron és azért van az udvar közepén a fa.
2016. nov. 16. 19:41
 38/47 anonim ***** válasza:
85%

Hány fok van? De őszintén!

A mi házunk egy 40 éves parasztház (tégla, nem vályog), az ablakok is egyidősek vele, bár szigeteltük, és leengedjük a redőnyt estére.

Délután gyújtunk be, és pár órán át fűtünk. Ennek ellenére este pólóban sem fázunk, és elég egy normál takaró.

Ha mínusz 20 fok van kint, akkor persze reggeltől estig fűtünk, kell a két takaró, és legrosszabb esetben 18 fok van a házban (kora reggel, ha kialudt a kazán este 8 körül).


Ha nálatok már most ilyen hideg van, és ennyire fázol, akkor télen egészen konkrétan meg fogtok fagyni. Az ugyanis azt jelenti, hogy a kinti hőmérséklethez képest 5-10 fokot tudtok csak emelni a benti hőn. Ezt ki tudod számolni te is, hogy mínusz 10 fokban mire lesz elég. Pl. befagy a wc-csészébe a víz.

2016. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
20%
15ös miért csak 22%? Mi rosszat mondtam?
2016. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
34%

15.ös.

Azért annyi, mert a pontozgatók többsége unatkozó tizenéves, aki mindenkit lepontoz, mert csak.


Nem mindegy egyébként? A válaszod ne attól függjön már, hogy jujj, csak sok zöld kezecskét kapj...

2016. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!