Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok anyátokkal?

Ti mit csinálnátok anyátokkal?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy egy lusta semmire kellő...igen, nem túlzok! Mellette idegbeteg és veszekedős és én már rosszúl vagyok tőle! Story: Cukorbeteg, vérnyomásos meg állandóan fáj a feje! (vagy is ezt csak ő állítja) Egésznap alszik, ha meg fent van akkor sorozatot néz vagy veszekedik telefonon apával, vagy a nővéremet zavargatja haza(aki itt lakik a szomszédban.. igen velesem vagyok megbékélve) az a lényeg, hogy mindig megakarja mondani, hová menjek, vergődik ha csak elakarok menni itthonról, apát ellenem hergeli, hogy ne engedjen sehová mert ez meg az meg amaz... én meg nem merek elmenni, mert ha utánnam jön(amit megtesz) minden vagyok (mindegy hogy ki hallja) csak jó nem! (igen itt a kur---vtól kezdve mindenre lehet gondolni) Nem tudok elmenni dolgozni mert sír, hogy ő ilyen beteg olyan beteg és hogy csak rámszámíthat meg mittudom én....főzni, nem főz, háztartást nemvezet (ezeket én csinálom) ha netalán valami olyasmit főzök amit még másnap meglehet enni és akkor nem kell főzni akkor azzal jön, hogy én semmit sem csinálok itthon... a barátomhoz nem merek elmenni (mert nem enged) és azért milyen szép is lenne ha utánnam jönne és mindennek lehordana a párom anyja elött! Nem tudom mit kezdjek, a tökökm kivan vele, komolyan mondom már sokszor a sírás kap el tőle! A nővérem sem jobb állandóan veszekedik, hogy miért nem vigyázok a gyerekeire (mintha köteles lennék vele) hozzáteszem a legnagyobbat újszülött korában (még csak 17 éves voltam) mindig suli után átthozta nekem és estig velem volt! Most van neki 3 és azokat is állandóan lökné rám! Ja és azért is veszekedik anyu ha nem nézek a nővérem kölykeire! Tényleg kivagyok tőlük! Elköltöznék én szívesen, de nem tudok sehová még :( Különben 24 éves vagyok

2016. nov. 9. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
". a barátomhoz nem merek elmenni ......tökökm kivan vele, komolyan mondom már sokszor a sírás kap el tőle!" Azt hiszem sikerült örökölnöd anyádtol az érthetetlenséget. Milyen nemü és nemi identitásu vagy????? Szerintem elöször magaddal kellene 24 évesen kezdeni valamit!!!!
2016. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A legnyugotabb vagyok a családban! Többnyire én nyugtatom le a szülőket ha összekapnak! Bár nem látsz teljesen bele a helyzetbe, mert nem élsz itt...bizony ha 2 napot tölten itt valaki akkor neki is ki lenne a töke tőle....
2016. nov. 9. 20:21
 13/17 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy dolgozol-e, de próbálj meg egy albérletet szerezni jó áron. Ha lehetséges, akkor a barátoddal. Hidd el, hogy másképp fog utána anyukád hozzád állni.
2016. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy Valamit tehetsz az ilyen féreggel,mit Anyád: jól fenyítsd meg! Főleg,amikor kijön rajta a hülye vére.
2016. nov. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Nővéredet meg elküldeném a p.aba! Egyszerüen mondd meg,ha nem akarsz,hogy nem vigyázol a kölykeire ,azt bek.phatja.Ha nem elég a szó,akkor meg kapna egy kis levest a nyakába!
2016. nov. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Amennyiben meg köbetne az uzcán jol taknyon tenyerelném! Nehogymár elmenj albérletbe,amikor ott inhyen lakhatsz, huzzanak Ők el. Kényelmetlenné kellene tenni a helyzetet számukr
2016. nov. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, lehet, hogy anyukád szerint nem kell elmenned dolgozni, mert mindened megvan.

Ezek szerint anyukád nem törődik azzal (és te sem!), hogy az otthon eltöltött idő után nincs munkaviszony és nincs nyugdíj sem!

Kidobtatok az ablakon kb. 6 évnyi munkaviszonyt eddig! Folytatod tovább így vagy a sarkadra állsz?

2016. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!