Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok anyátokkal?

Ti mit csinálnátok anyátokkal?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy egy lusta semmire kellő...igen, nem túlzok! Mellette idegbeteg és veszekedős és én már rosszúl vagyok tőle! Story: Cukorbeteg, vérnyomásos meg állandóan fáj a feje! (vagy is ezt csak ő állítja) Egésznap alszik, ha meg fent van akkor sorozatot néz vagy veszekedik telefonon apával, vagy a nővéremet zavargatja haza(aki itt lakik a szomszédban.. igen velesem vagyok megbékélve) az a lényeg, hogy mindig megakarja mondani, hová menjek, vergődik ha csak elakarok menni itthonról, apát ellenem hergeli, hogy ne engedjen sehová mert ez meg az meg amaz... én meg nem merek elmenni, mert ha utánnam jön(amit megtesz) minden vagyok (mindegy hogy ki hallja) csak jó nem! (igen itt a kur---vtól kezdve mindenre lehet gondolni) Nem tudok elmenni dolgozni mert sír, hogy ő ilyen beteg olyan beteg és hogy csak rámszámíthat meg mittudom én....főzni, nem főz, háztartást nemvezet (ezeket én csinálom) ha netalán valami olyasmit főzök amit még másnap meglehet enni és akkor nem kell főzni akkor azzal jön, hogy én semmit sem csinálok itthon... a barátomhoz nem merek elmenni (mert nem enged) és azért milyen szép is lenne ha utánnam jönne és mindennek lehordana a párom anyja elött! Nem tudom mit kezdjek, a tökökm kivan vele, komolyan mondom már sokszor a sírás kap el tőle! A nővérem sem jobb állandóan veszekedik, hogy miért nem vigyázok a gyerekeire (mintha köteles lennék vele) hozzáteszem a legnagyobbat újszülött korában (még csak 17 éves voltam) mindig suli után átthozta nekem és estig velem volt! Most van neki 3 és azokat is állandóan lökné rám! Ja és azért is veszekedik anyu ha nem nézek a nővérem kölykeire! Tényleg kivagyok tőlük! Elköltöznék én szívesen, de nem tudok sehová még :( Különben 24 éves vagyok

2016. nov. 9. 18:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
Szia! Hát pedig itt az elköltözés lesz a megoldás sajnos. Az ilyen szülőket sosem értettem! Kitartást és ne hallgass anyádra, dolgozz csak és gyűjtögess :)
2016. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos mostanában az elköltözés nem is olyan egyszerű még akkor sem ha dolgozik az ember

Gondolom pszichiátria kilőve mert nincs betegségtudada(tudatuk) ezért valahogy határozottan ki kell jelölnöd a határokat, ami nem lesz könnyű, mert először lázadásnak vehetik, aztán időbe telik amíg elfogadják hogy ennyi idősen már saját életed van

2016. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Fognak magam és elkoltoznék és a saját hibáit szamolgatnam, nem az anyamet, aki ezek szerint arra azért csak jó, hogy eltartson
2016. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez teljesen téged kihasznál, keresnék más utat.
2016. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Judit0986 válasza:
93%
Amit irtal,az alapjan talpraesett vagy. Egyszerre egy celod legyen,es azert kuzdj.mindig legyen celod,de csak egy.koltozes a helyedben nekem ez volna az elso.sajat labadon kell allnod, kulonben te fogod oket eltartani 5 ev mulva.sok sikert!
2016. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már orvoshoz tuszmákolni, de erre az a válasz, hogy megakarok szabadúlni tőle! Nem, szívesen elmennék dolgozni, ha nem sírna, hogy minek is megyek dolgozni megvan mindenem, meg hát ki lesz vele itthon (miközben a nővérem a szomszédban) és a nyáron már elmentem albérletet nézni, amikor felhívta a párom, hogy beszedte az össze nyugatóját és már azonnal menjek haza! Persze nem volt igaz...Szóval mindennél jobban szeretnék dolgozni, de így hogy?
2016. nov. 9. 19:33
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon talpraesett lehet, aki 24 évesen nem megy el dolgozni, mert a kettyós anyja befolyásolja.


Kedves kérdező, bármily nehéz is, az egyetlen megoldás, ha keresel munkát, és pár hónap múlva elköltözöl. Hisztizzen, sírjon, nevezzen akárminek, ne törődj vele, csak csináld a saját dolgodat. Más esélyed nincs, nem fog semmilyen csoda történni, ami ebből kisegítene.

2016. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy hogyan:


Keresel munkát, hétfőn kezdesz, reggel felkelsz, felöltözöl, csomagolsz szendvicset, kimész az ajtón és elmész a munkahelyedre. Anyád meg majd csöndben marad, ha megunja a sírást. Az utca végéről már úgysem fogod hallani.

Ha még szeretnél valamit kezdeni az életeddel, akkor szedd össze magad. Az nem kifogás, hogy anyád üvölt meg sír utánad. Nyugodj meg, amint észreveszi, hogy nem ér el vele semmit, azonnal be fogja fejezni.

2016. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már csak annyit tudok hozzá tenni hogy sok sikert a munkakereséshez mert tényleg az a megoldás ha nem vagy rászorulva a pénzükre(még akkor is ha normálisak lennének) de minél előbb el kell kezdeni a munkakeresést, mert mostanában nem lehet olyan könnyen és gyorsan munkát találni
2016. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Költözz el. A nővéred meg küldd el melegebb éghajlatra.
2016. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!