Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha 16...

Szülők! Mit szólnátok ha 16 éves lányotok azzal állna elő hogy 33 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
37%

" Utolsó, ha tűri, akkor kétségtelenül... de ha távoztában kifele menet rád vágja az ajtót, akkor meg toporzékolhatsz kedvedre... nekem is csak _próbáltak volna_ beleszólni az őseim... pedig az már 30+ éve volt..."


És hogy távozik a szobájából? :D Ne röhögtessünk már, egy 16 éves kölköt rendőrséggel hozathatnak haza. 18-tól mehet ahová akar.

2016. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
30%
16 évesen, amikor tőlem függ? Ne szórakozzunk már. Aztán ah a 33 éves "párja" otthagyja akkor meg mit csinál? Lekuporog az ajtó elé és visszakönyörgi magát? Olyankor hová lesz az a fene nagy egója?
2016. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
5%
Ha mást nem lehet csinálni, felbérelnék pár kigyúrt fickót akik némi pénzért cserébe beleragasztják a faszit élete végéig a tolószékbe. Ha lecsuknak hát istenem.De akkor is megérte. A lányomat pedig közröhej tárgyává tenném és tönkretenném az ő életét is.
2016. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
73%

Tönkre tennéd a lànyod életét? Hàt szép kis szûlô lehetsz nem mondom.

Majd ha a gyereked meg 18lesz,othagy és tôbbet làtni se akar,majd te fogsz sirni meg kaparni a falat hogy miért szoltàl bele ennyire a magànéletébe. Nem csodàlkszom hogy sok gyerek öregekothonàba dugj a szûleit és nem foglalkozik velûk.

Ha eggyûtt akar lenni vele a lànyod megoldjàk nyugodj bele,csak ne csodàlkozz ha nem fog elmondani semmit.

Szerencse anyàmék soha nem szoltak bele ilyesmibe. Mégse lett bajom.

N25

2016. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
6%

"Majd ha a gyereked meg 18lesz,othagy és tôbbet làtni se akar,majd te fogsz sirni meg kaparni a falat hogy miért szoltàl bele ennyire a magànéletébe."


Bmeg, fogd már fel, hogy a szülőnek dolga beleszólni bizonyos mértékig a lánya magánéletébe. Hagyjuk már ezt a magán élet fétist. 16 éves kölök.


De még egyszer mondom, nem a lány hibás, ő még éretlen, hanem az az idióta vén tróger aki a saját korosztályában nem tud teljesíteni, mert annyira defektes, ezért keres általánosból épp kiesett kölköket.

2016. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
73%
Ti tudjàtok. Én szeretem anyàmat és ennek az is oka hogy soha nem pofàzott bele az életembe.
2016. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
A 16 éves lány vagyok. Nem vagyunk együtt pont azért mert nem az a fajta aki nem talál magának idősebbet, sőt. Csak egy kavarás volt az egész, nem is tudtuk pontosan hogy hány éves a másik. Ez a kérdés csak egy elméleti feltevés volt.
2016. nov. 14. 18:32
 58/66 anonim ***** válasza:
6%

" Ti tudjàtok. Én szeretem anyàmat és ennek az is oka hogy soha nem pofàzott bele az életembe."


Ki a francot érdekel most komolyan? :D Nagyszerű szülő lehetett ha sosem "pofázott bele" az életedbe. Felnevelt az élet helyette, mi?

2016. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
77%

Hàt utolso sajnàlom a gyerekedet.

Anyàmtol amit egy gyereknek meg kell kapnia. Tanultam is,segîtettem a hàzimunkàba stb.

Jonelelt vagyok,elég sikeres. Én legalàbb sose kellettem hazudni a szûleimnek.

2016. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
73%
megkaptam*
2016. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!