Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha 16...

Szülők! Mit szólnátok ha 16 éves lányotok azzal állna elő hogy 33 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen egyértelmű, hogy nem engedném. A 33 éves csak dugni akar egy jót, egy 16 éves kislánynak meg ilyenkor egekben az egója. Én tuti megverném mind a kettőt.
2016. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
98%

"Neveltetéstől függ, hogy valaki 16 évesen kislány-e még.

Semmi gond nincs ezzel, nem korfüggő!

Érettségtől függ, hogy van-e értelme kapcsolatot folytatniuk. Az iskolázottságot pedig ne keverjük a neveltetéssel, mert ha valakinek mondjuk a szülei tanárok, az jelentős előnyben lehet másokkal ilyen téren."


Értem én, hogy az érettség emberenként változik, de én még soha nem találkoztam olyan 16 éves lánnyal, aki egyrészt tényleg annyira érett lett volna mint egy 30+ éves, másrészt pedig a céljaik is ugyan azok lettek volna. Biztos létezik ilyen, de szerintem az ilyen lány van annyira talpraesett és magabiztos, hogy nem ide jön a gyakorikérdésekre vadidegenek véleményét kikérni, hanem fogja magát és megbeszéli a szüleivel. Gondolom ebben egyetértünk.

Viszont olyan esetet már számtalanszor láttam, amikor a 33 éves pasink örült mint majom a farkának, hogy egy friss 16 éves leánykát kormolhat, akit gyakorlatilag ezeregy dologgal le tud nyűgözni. Saját autó, saját ingatlan, dolgozik, pénze van, stb. Már egy objektíven sz..r egzisztenciájú ember is fényévekre függetlenebb és "tehetősebb" mint egy 16 éves, ettől pedig sokan hasra esnek.

A lányka meg elbüszkélkedhet mindenkinek, hogy ő már olyan felnőtt, hogy a pasija már 3x-en túl van, és múlt héten voltak moziba a saját autójával és ő fizette, stb. és jaj.


Iskolázottságról szó se volt.


"Na akik így gondolkodnak, azokat nem nevelte csak a tévé.."


Akik meg nem bírnak felismerni egy nyilvánvalóan szándékosan sarkított hasonlatot és felfogni a lényegét, azt meg még a tévé se nevelte. Mindenesetre jó, hogy így rámutattál hol a hiba... ja nem, nem mutattál rá.

2016. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
84%

Egy másik kérdésnél meg a 19 éves fiú + 27 éves lány kapcsolata volt a botrány.


Ne haragudjatok, de ez nem normális. 33 éves férfi odaszól a 33 éves haverjainak, "bocsi, ma nem tudok menni, a barátnőm matekleckéjében kell segítenem".


Komoly gáz van az ilyen felnőttel. Nem, nem öreg 33 évesen. De egy 16 éveshez párnak igenis koros.


Nem hiszem el, hogy ennyi elnézést kapnak a férfiak. Ha 33 éves nő lenne 16 éves sráccal, mindenki fújogna. Pedig egy 33 éves férfinak egy 33 éves nő szintjén kell lennie, nem egy 16 éves kiscsajén. Vagy akkor mondjuk érjenek a férfiak szavazatai 50%-ot, ha csak az életkoruk felét várjuk el tőlük.

2016. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
76%

" Egy egészséges, mentálisan fejlett 33 éves embernek én NEM hiszem el, hogy komoly céljai vannak egy 16 éves kislánnyal. "


Teljesen jol latod. Aki 33 evesen 16 eves kislanyokkal kavar az minimum kupplungos.

2016. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
75%
Nem éretségtől függ, mert egy 16 éves még agyilag gyerek. A 33 évesnek meg milyen egzisztenciája stb. van, ha képes egy 16 evést hülyiteni..
2016. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
36%
Legalább gazdag a fickó?
2016. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
39%
16 evesen jottem ossze az akkor 32 eves mostanra ferjemmel. Most 26 vagyok, van egy ket es fel eves kislanyunk. Problema? Szerintem Minden kapcsolatban/hazassagban vannak problemak, ugyanugy nalunk is. Anyam, apam megismertek, elfogadtak. Mikor megismertem a ferjem, el sem hittem, hogy 32... Meg Kell ismerni es utana lehet velemenyt mondani
2016. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
75%
Jó jó mindenhol vannak kivételek, persze hogy itt is írt pár...de azért lássuk be nagy általánosságban aki 33 éves fejjel egy kiskamasszal kezd annál valami nem klappol. A lányt nem hibáztatom, mert az ő korában ez természetes hogy érdeklődik idősebbek iránt is, meg sok lánynak ilyenkor rögeszméje hogy érettebb a koránál stb...de hogy egy 33 éves mi a frászt akar egy 16 évestől? Hajmeresztő. Valószinűleg a saját korosztályában nem tud labdába rúgni ezért kezd majdnem gyerekekkel...azokat még ő is ámulatba tudja ejteni...szánalmas.
2016. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
77%
Fel is akasztanám magam ha 33 évesen 16 éves gyerekek jönnének be. Súlyos szellemi problémákkal küzdhet az a hapsi.
2016. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
20%

Kinek kellene egy kiöregedett 16 éves csaj, aki nem halad a korral??

:)


Na ezt olvassátok el:

[link]

2016. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!